petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu sürtünme hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbetcik tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. muhabbetcik

Selam 1.5 yaşında erkek kuşum var eş aldım 7-8 aylık dişi daha kızgınlık dönemine degil kahverengi olmadı bugun baktım hızlı hızlı sürtünüyor masturbasyon yapıyor gibi kanatlarını tüylerini kabartıyo hızlı hızlı yapıyor erkegide dövüyor o sırada. Kuşumun sizce erkekmiki böyle yapıyor buurn rengi açik mavi delikleri beyaz

resimleri:

2. Yiğit ERDİK

Resimler tam net değil ama dişi gibi duruyo

3. muhabbetcik

Anca bu kadar çok korkak dişi oldugu içinmi erkek olan böyle degil zar zor çektim bunları çok kötü korkak ötmüyor günde 50 defa erkek ise günde 1500 defa gün boyu ötüyor . Dişi hareketsiz erkek daha aktif .

4. Hürkan YILMAZ

Dişi kuşunuz ama daha net fotoğraflar koyarsanız anlarız.

5. kartall82

kartall82 Guest

kusunuz küçük görünüyor resimlere göre daha net ve flash siz olur ise yanılma payida azalır

6. Ahmet Atdag

Az otuyorsa disi demek ne derece dogru olur bilmiyorum ama disi kuşlar erkeklere gore daha az oterler ve otusleri daha yuksek ve tizdir. Ceresi de beyaza benziyor. Bence disi.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. Cambaz

Cambaz Guest

Erkekler zaten daha fazla öter çok normal. Dişi zaten şu an çiftleşme çağına girmemiş, daha erken

8. Yılmaz Ç.

%100 dişi bu kuş.

9. muhabbetcik

En net fotografı bu açık mavi beyaz en neti bu

10. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ................................................................................................................

#10 Volkan SARSAN, 29 Ocak 2014
    Son düzenleme: 27 Mart 2016
  11. muhabbetcik

Teşekkürler hocam .2 tane kuşumuz vardı 2 si erkek çikti biri öldü 2-3 ay önce :mad:. Sonra diğer kuş ölmesin diye yeni aldık bir tane dişi olmasını istiyorum çünkü diğer kuş dişi dediler erkek çikti.

12. Hürkan YILMAZ

Yüzde yüz dişi burun deliklerinin etrafı beyaz yani renksiz olduğu için dişi .

13. kartall82

kartall82 Guest

kuşunuz kesin dişi ama 8 aylık değil daha küçük

14. Yiğit ERDİK

Dişi kesinlikle fakat Tugay Bey'in dediği gibi 8 aylıktan küçük. Büyük olsa çere rengi değişirdi.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuslarin masturbasyonu