Karadeniz Pet

muhabbet kuşu sürtünme hakkında

• Konbuyu başlatan muhabbetcik
  • Başlangıç tarihi
M

muhabbetcik

Guest
Selam 1.5 yaşında erkek kuşum var eş aldım 7-8 aylık dişi daha kızgınlık dönemine degil kahverengi olmadı bugun baktım hızlı hızlı sürtünüyor masturbasyon yapıyor gibi kanatlarını tüylerini kabartıyo hızlı hızlı yapıyor erkegide dövüyor o sırada. Kuşumun sizce erkekmiki böyle yapıyor buurn rengi açik mavi delikleri beyaz

resimleri:

eXkD3o.jpg

xGRp4y.jpg

xBPRbj.jpg

Resimler tam net değil ama dişi gibi duruyo

Anca bu kadar çok korkak dişi oldugu içinmi erkek olan böyle degil zar zor çektim bunları çok kötü korkak ötmüyor günde 50 defa erkek ise günde 1500 defa gün boyu ötüyor . Dişi hareketsiz erkek daha aktif .

Dişi kuşunuz ama daha net fotoğraflar koyarsanız anlarız.

kusunuz küçük görünüyor resimlere göre daha net ve flash siz olur ise yanılma payida azalır

Az otuyorsa disi demek ne derece dogru olur bilmiyorum ama disi kuşlar erkeklere gore daha az oterler ve otusleri daha yuksek ve tizdir. Ceresi de beyaza benziyor. Bence disi.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Erkekler zaten daha fazla öter çok normal. Dişi zaten şu an çiftleşme çağına girmemiş, daha erken

................................................................................................................

Son düzenleme:
Keisnlikle dişi içiniz rahat olsun MaşAllah güzel kuş.

Teşekkürler hocam .2 tane kuşumuz vardı 2 si erkek çikti biri öldü 2-3 ay önce :mad:. Sonra diğer kuş ölmesin diye yeni aldık bir tane dişi olmasını istiyorum çünkü diğer kuş dişi dediler erkek çikti.

Yüzde yüz dişi burun deliklerinin etrafı beyaz yani renksiz olduğu için dişi .

Dişi kesinlikle fakat Tugay Bey'in dediği gibi 8 aylıktan küçük. Büyük olsa çere rengi değişirdi.

Geri