petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu takip programı yapacağım istermisiniz?

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Muharrem KARAKOÇ tarafından 13 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Muharrem KARAKOÇ

Evet arkadaşlar az php bilgim var veritabanlı kuş takip formu gibi birşey yapacağım kendime nasıl mı olacak önce bi admin girişi o kişiden başka kimse bilgilere erişemeyecek işte örneğin kuşlara numara verilecek sonra bu çiftin yumurtlama tarihleri yumurtadan yavrunun çıkış tarihi kuş rengi vb gibi şeyler olacak böyle bir sayfa hazırlayacağım kendime aklınıza gelen birşey var mı ? (içerik olarak)

2. Kemal ÇETİN

Dediğiniz gibi bilezik takarak numara vereceksin yada ayrı kafeslerdeyse kafes numaraları, yuvalık numaraları.Verdikleri ortalama yumurta sayısı, ırkları, renkleri, cinsiyetleri numaraların alt başlığı olabilir bunu en güzel visual basic programında yaparsın. İşe yarar güzel bir fikir paylaşımın için teşekkürler :)

3. Mehmet ŞEKER

ben pek anlamadım :)

4. Kemal ÇETİN

Üreticiler için yumurtaların çatlama günü, kuşların cinsleri, ırkları,yaşları v.b bilgileri kayıt altına alacakmış tabi bu +10 çift kuşu olanlar kullanır aşağısı aklında tutar zaten...

5. Muharrem KARAKOÇ

benim bu tarz bir fikrim var işte arkadaşar php üzerine eğitim aldım o yüzden visual basic tam bilmiyorum php de basit bir şey yapacam hiç yoktan ırk kuş yumurta yavru takibirahat olsun diye

6. Kemal ÇETİN

netten araştır bir bakalım yaparsın birşeyler bu forumda bununla ilgili bir paylaşım var belki işine yarar
    Php veri listeleme ve silme

7. Muharrem KARAKOÇ

saol kardeşim ama az php bilgim var daha önce bu anlattığıma benzer bişi yapmıştım zaten

8. Mehmet ŞEKER

başarılar. inş. iyi birşey yaparsınız

9. MuhammetKüçük

C den kuşum için yazasım geldi böyle görünce :D

10. Muharrem KARAKOÇ

meraklıyımdır böyle programlara inş akşama başlıyorum yaparsam paylaşım yapacağım burdan

11. Mehmet ŞEKER

inş. bekliyoruz..

12. Tezcan GÜMÜŞ

Bu işin ticaretini yapan arkadaşların işine yarar

13. Ezel ALBAYRAK

Hayırlısı olsun,hadi bakalım.

14. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    hadi bakalım hayırlısı...ALLAH yardım etsin...

15. Kemal Polat

kardeş yaparsan süper olur :)

16. Umutcan AĞLAR

İnşAllah gönlünüzce bişey yaparsınız.

Sayfayı Paylaş