petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu tepkisiz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve omrcftc tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. omrcftc
    Gizli

omrcftc Guest

Dün muhabbet kuşu aldım yavru 1-2 aylık. Yem falan yemiyor anca ben goturursem agzına yiyor parmağıma geliyor seviyorum onu ama hiç tepki vermiyor ısırmıyorda. Bazen ağzını açıp kapatıyor ve tüyleri ara ara kabarık bazen normale dönüyor. Bugün kuzenim ben evde yokken istemeden tvden kuş sesi çıkmış 10 20 saniye çalmış ondada ötmemiş sağa sola bakmış. Bıraktığım yerde duruyor. Ne bi ses cıkarıyor ne bişey. Acaba kuş hasta falanmı geri mi götürsem?

#1 omrcftc, 16 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Şubat 2014
  2. alışana kadar bu olanlar normal tüyünde bozukluk yoksa sağlıklıdır

3. 1-2 aylık kuşta normaldir

4. omrcftc
    Gizli

omrcftc Guest

Başka yorum var mı tecrübeli arkadaşlar?

5. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    kendi haline bırak kabarık şekilde durmuyor ise sıkıntı yoktur uzaktan takip edin alışır o zamanla yem falan acıkınca yiyecektir

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

6. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Yeri değişen kuşlarda bu gibi durumlar normaldir biraz zaman verin ortama alışacaktır
    ayrıca birkaç resim eklerseniz daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz.

Sayfayı Paylaş