Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu üretemesekte güvercinde sınır yok

Aşkın TOSUN

Paylaşımcı Üye
BXBRzD.jpg

1 günlükler
P3bY1b.jpg

4 günlükler anne altında
rLbmyB.jpg

4 günlükler yukarıdaki yavrulardan farklı
Bunlar kuşların ufak bi kısmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 12:37 --

Güncellllllllll

Son düzenleme:
Yok bizim bura ufak yer herkesi tanıdıdığımdan gelse bile geri veriyorum kuşu inatlaştığım 2-3 kişi hariç diğerlerinin kuşunu veriyorum :D

Son düzenleme:
Çok özlemişim,vaybe eski günler geldi aklıma,şöyle bi gittim,geldim.Teşekkür ederim,Aşkın kardeşim.

Son düzenleme:
muhabbetten yavru aImak daha koIay guvercinden yavru aImak cok daha zor .)

Ne yaptın daha yumurtlamadı mı senin kuşlar ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

inşallah ama pek sanmıyorum

senin problem büyük ihtimal tekk çift olması o yüzden yavru alamıyorsun

Ne yaptın daha yumurtlamadı mı senin kuşlar ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

senin problem büyük ihtimal tekk çift olması o yüzden yavru alamıyorsun

Yok yumurtlamadılar şu anda tüydeler birbirlerinden ayırdım
2 çift olsalar bile bu dişiden iş çıkmaz ne yuvaya giriyor ne bişey yapıyor

muhabbetten yavru aImak daha koIay guvercinden yavru aImak cok daha zor .)

herşey şartların uyumuna bakıyor. eş uyumu ve uygun ortam. ben de çok muhabbet kuşu besledim (çoğaltma amaçlı değil) ama hiç bir zaman çoğalmaya gitmediler. ama daha "gençken" beslediğim güvercinler patır patır yavruluyordu. hele bir çiftim vardı ki tam makineydi yavrusu yeme düştüğünde yenisini yumurtluyordu... :)

maşallah bende 2 yıl kadar besledim ama bendekiler hep tas perçemli araplardı çok fazla hırsızlıga gelen vardı tabi benden kuş çalmayı başaramadılar kuşlarımı çalmaya gelenleri önce ben halleder sonra kangal köpeğime verirdim bu yüzden başım belaya giriyordu sattım muhabbet kuşu bakmaya karar verdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:39 -->-> Daha önceki mesaj 12:37 --

güvercinlerin eş tutması çok kolay muhabbet kuşu gibi değil 2 güvercini aynı yere koyup bir hafta bekletince eş olmuş olurlar muhabbet kuşunu kafadan eşe atmak zor onlar kendi eşlerini kendisi seçer paylaşım için teşekkürler geçmişe döndüm