petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu uyutma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Krontrox tarafından 5 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Krontrox

Krontrox New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar ben kuşumu uyuturken kuşun kafesinin üstünede bir kıyafet örtüyorum ortamları tamamen karanlık oluyor sadece tül den görebiliyorlar dışarıya sorun olurmu uyuyabilirlermi? Birde kuşlarım televizyonun yanında duruyorlar ses sorun olurmu

2. aztec

aztec Active Member

Beğenileri:
    60
    Televizyon olayını ben de çok merak ediyorum. Benim kulum da televizyonun yakınında, hep aklıma takılıyor.
    Yalnız tepkilerini gözlemledim. Televizyonu açık bıraktığımda da, kapatıp yaklaştığımda da aynı derecede aksi oluyor sanki:)

3. Turkuazz

Turkuazz Member

Beğenileri:
    0
    merhaba,

bence tv'nin yanında olması uyumasını zorlaştırır. çünkü muhabbet kuşları seslere çok duyarlı varlıklar. en ufak bir seste irkilip uyanıyorlar.

uyuması için tamamen karanlık olması şart değil üzerini örtmeniz yeterli ben hatta bir tarafını açık bırakacak şekilde örterim hep.

tabi bu sadace benim görüşüm muhabbet kuşlarıyla daha uzun süredir ilgilenen arkadaşlar daha iyi bilir.

#3 Turkuazz, 5 Mayıs 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Mayıs 2016
  4. Sher Locked

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

Ben kuşumu ilk aldığım zaman tüm gün oturma odasında televizyonun yanında duruyordu. Gece ışığı kapatıp tv sesini kısıyordum uyuyordu fakat en ufak sesten hareketten doğal olarak uyanıyordu.(bu odada uyuyorum ben de) Bu yüzden ben de artık akşam saat 9-10 gibi yan odaya götürüyorum ışığı kapatıp gece lambasını açıyorum çünkü tamamen karanlıkta korkup tellere tırmanıyor. Üstünü örtmüyorum. Önce mekan değişikliği sıkıntı yaratır mı diye tereddüt ettim ama sorun olmadı. Sessiz ortamda daha iyi dinleneceğini düşündüm.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu uyutmak