petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu ve hareketleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve sarikanaria tarafından 19 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. sarikanaria

sarikanaria New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşum bazen tünekte sağa sola hızlı hızlı hareketle gidip geliyor, bunun herhangi bir anlamı varmı yanıtı varsa yazarsanız sevinirim, tesekkürler.

2. delicus

delicus Member

Beğenileri:
    0
    Dışarı çıkmak istiyordur

3. uğur GÜNDER

uğur GÜNDER New Member

Beğenileri:
    0
    Benım kıde bu hareketı yapıyor,dışarı çıkmak istiyor hatta bu hareket sonrası telle yapışıyor çıkar beni diye :D

4. Mehmt DEMİR

Mehmt DEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Ya kızışmış yada dışarı çıkmak istiyor :D Yada konuşmaya çalışırken gagası kaşınıyor. Üçünden biri

5. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Bir disi kusum anlattiginiz gibi tunekte sabahtan aksama kadar saga sola gider gelirdi.
    Hareketlerini videoya cekip, yasadigim bolgede ki bir ureticiye gosterdim.
    Erkek kus istiyor bu dedi. Yanina sirayla uc erkek koydum, hicbirini begenmedi. Son bir umit dorduncu bir erkegi koydum, duruldu, guzel anlasti. 8 tane yumurta yapti, hepsinden de yavru cikti.

Sayfayı Paylaş