petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusu ve kapalı ortam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve caner alibaş tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. caner alibaş

muhabbet kuşumu şehır dışına çıkmam gerekiyor fakat kus otobüsün bagajında kalacak herhangı bır zararı olurmu kapalı ortamda??:confused:

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Otobüsün bagaj kısmı ısıtılmadığı için bu havada orada canlı taşımak riskli olur. Hele muhabbet kuşu direk ölür. Taşıma kafesleri var ufak boyda. 10TL filan görmüştüm.

3. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    soguktan ziyade havasızlıktan ölebilir :S gece seyahat edersen üzerini hırka ile ört ayak dibine koya sabaha kadar çıt cıkarmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:51 -->-> Daha önceki mesaj 19:50 --

birde sehirler arası otobüslerde canlı hayvanı arabaya almak yasaklandı bilmiyorum firma müsamma gösterir mi

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum yolucuk için kucuk kafes türübişeyler var onlardan al ve mumkunse yanında olsun.

5. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    küçük bir kafes ya da kutuya koyarak elinde götürmelisin bagajda olmaz.

6. Samet Çağlar

kutuda çok bağırır tahminim sen kafes tarzı bişeye alsan daha iyi bence.

7. Cambaz

Cambaz Guest

Bence garaja kesin koyma, havasız ortam kuş direkt ölür, taşıma kafesleri var, kafesin üstünü örteseniz çok ötmez zaten ortama yabancı olduğu için öteceğini sanmam

8. Ahmet GEZEN

iki defa bagajda taşıdım 10 saat hiçbir sıkıntı yaşanmadı. kafesini bir kutuya koy hava deliği aç hırka kazak gibi bir şeye sar. üşütmüyorlar bile. daha 4 gün önce taşıdım.

bu arada içeride kuş taşımıyorlar bagaja bile minnetle rica ile koyabiliyorsun

Sayfayı Paylaş