Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Yapay Dölleme

merhamet vicdan olmadıktan sonra saygın kaç yazar

hasan yıldırım!
Allah (c.c) der ki; hayvanlar benim sessiz kullarımdır. Onlar şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklardır.

Yazık günah bir daha hayvan felan besleme(!) sen lütfen.

bilğisizlikten oldu hep ama baya ögrendim nasıl beslendiğini artık daha özenle beslyecem yeni bir kuş alımda

estefurllah abi bize büyüklerimize sayğısızlık yapmamayı ögrettiler ondan dolayı yani
işte bazen sinirle oluyor ne yapacan sağlık olsun ama bundan sonraki kuşuma çok özen gösterecem 1 haftadır araştırma yapıyom muhabbet nasıl beslenir diye baya bilği edindim

Aman yaptığın bir hatayı ikinci kez yapma , ola ki ikinci kez yaptın üç sakın olmasın...üçte herşey alışkanlık olur istesende düzelemezsin...

aman yaptığın bir hatayı ikinci kez yapma , ola ki ikinci kez yaptın üç sakın olmasın...üçte herşey alışkanlık olur istesende düzelemezsin...

abi seni dinlemedim kanatını yoldum pişman oldum ama dediydin pişman olursun diye kuş beni düşman gibi gördü ama ögrendim şimdi dahda araştırmalarım devam ediyor konuya hakim olmadan almıyacam zaten

Suni döllenmeye inanılmaz karşıyım. İnsanların egolarına tatmin etmek uğruna yaptıkları inanılmaz hatalar. Şu videoyu izledim ve dehşete düştüm gerçekten. Ne steril bir ortam ne işin bilincinde olan insanlar. Para uğruna yaptıkları bu iğrenç şeyin cabası da bu videoları izleyip şevke gelen bende yaparım diyen insancıklar. Birbirlerini istismar ettikleri kalmadı canlılara saldırıyorlar.

Video izleniyor fakat bu tarz döllenme yapılması doğrumu ?

Geri