Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu yaşı cinsiyeti ve çiftleşirlermi

FatihGülhan

Meraklı Üye
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Güzel bir cift. erkek 1 yasını gecmis ve erkek kusunda mantar var tedaviye baslamalısın. mantarlı bölgeye vazelin sür. Dişi kusta 9-10 aylık civarında sanırım irislerin net göremiyorum resimi cektigin acıdan dolayı. gerekli sartları yerine getirirsen ciftlesmemeleri için bir sebep yok. Birde tahta tünek kullanırsan cok daha iyi olur.

Güzel bir cift. erkek 1 yasını gecmis ve erkek kusunda mantar var tedaviye baslamalısın. mantarlı bölgeye vazelin sür. Dişi kusta 9-10 aylık civarında sanırım irislerin net göremiyorum resimi cektigin acıdan dolayı. gerekli sartları yerine getirirsen ciftlesmemeleri için bir sebep yok. Birde tahta tünek kullanırsan cok daha iyi olur.

pet shop sahibine soyledikde o kızgınlığından dedi birde diğer yeşil kus en az 4 yasında cunku 4 senedir bende

cektigin acıdan irisler belli olmadıgı için öyle birsey söyledim. Erkek kus kızgın fakat mantarlı sen söyledigimi yap. mantar ilerlerse kus ölebilir.

Kuşların ikiside erişkin 1 yaş üstü ama mavi kuşta mantar var tedavi ederseniz iyi olur gerekli tedaviyi ve ortamı bulundurdukdan sonra kısa sürede yavru alabilirsiniz

Teramicyn mi öyle birsey sanırım o merhemide kullanıyorlar.

Son düzenleme:
Geri