petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu yaşı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FatihGülhan tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    kuşum 4 senedir bende sizce yumurta verirmi pet shop sahibi verir gibi biselerdedi

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

verir neden vermesin. ama duyumlarima göre gençler daha cok yumurta veriyomuş.2 4 tane verir

3. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    saol Valla içimi çok rahatlattın bazıları ölür felç geçiri falan diyodu

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

o senın bakımna bağli bişey muhabbet kuşlari 5 ile 12 yıl yaşarlar ben kuçukken babamlar besliyodu 12 yaşinda öldü.

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yas kuslarda önemli bir etmen. dişi kuslar genelde 4-5 yasına kadar verimli yumurta alınabilir. bu erkek kuslarda 6-7 yasına kadar cıkabilmektedir.

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

okudum ama onun dediği gibi bir belirti yok normal ötüyor iyiyor içiyor. kakasi vs gibi herşeyi normall... müzik açiyorum ötüyor şuan tv karşinta dişi ile ötüşüyolar... fransiz tüy hastaliğndan olsa dişiyede bulaşirdi...

Sayfayı Paylaş