Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Yavruları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nevzat Samet BAYKAL

Paylaşımcı Üye
01 - Irkı: Normal Muhabbet Kuşu

02 - Cinsiyeti: Dişi Erkek

04 - Yaşı:
05 - Sağlık Durumu: Oldukça iyi

06 - Bilezik No: Yok

07 - Fiyatı: Yeme Düşen 6 yavru var. Adedi 30 TL, 5-9 adet alınırsa adedi 25 TL, 10+ adet alınırsa adedi 20 TL. (yeni yavrular eklenecek. Sayı artacak)

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap

10 - Gönderilebilecek Mesafe:

11 - İrtibat Telefonu: Öm. veya konu altına yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

12 - Mail Adresi:

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi:

14 - Açıklamalar: Kuşlar yeni yeni yeme düşmeye başladılar. Ayrıca isteyen olursa kuşların anne babaları da satılıktır. Yavrular yeme düşünce onların satış ilanını da koyacağım. Yavrular oldukça küçük olduğundan bazılarının cinsiyeti konusunda yanılma payı olabilir. Bilginize

1. Takım
Anne Baba

Yavrular
Dişi

Yüzde 50 Erkek Yüzde 50 Dişi Olasılık (Çok küçük olduğundan ceresi tam rengini almadı)

2 Adet Dişi Yavru

[/QUOTE]

2. Takım
Anne Baba

Erkek

Büyük İhtimalle Dişi

Son düzenleme:
Maşaallah hayırlı satışlar pırıl pırıl ve sağlıklı kuşlar

Nevzat bey ben 10 adet alabilirim. İstanbul'a nasıl gönderim olur? Selamlar

Kuşlar henüz yeme düşmedi. (Şu an 10 Adet yavru var) İçlerinde birkaç güne yeme düşecekler de var. Bir hafta-10 güne de. Birkaç haftaya da. Ayrıca resmini koymadığım ileriki tarihte de yeme düşecek yavrular var. Yavrular yeme düşmeye yakın olduğunda onların da fotoğrafları konacak. Ayrıca isteyen olursa kuşların anne babaları da satılıktır. Yavrular yeme düşünce onların satış ilanını da koyacağım. Şimdilik yavrular yeme düşene kadar ön bilgi amaçlı ilanı açtım. Ayırma taraftarı değilim ama illa ki kuşları ayırtmak isteyen arkadaşlar olursa, ücretini peşin ödemek koşuluyla ayırma yapacağım. Malesef ayırtıp da almama durumuyla çok karşılaştım. O yüzden böyle bir uygulama yapıyorum.

01 - Irkı: Normal

02 - Cinsiyeti: Dişi Erkek

04 - Yaşı: İleriki süreçte doğum tarihlerini ekleyeceğim. Şu an için yeme düşmediler.

05 - Sağlık Durumu: Oldukça iyi

06 - Bilezik No: Yok

07 - Fiyatı: Adedi 30 TL, 5-9 adet alınırsa adedi 25 TL, 10+ adet alınırsa adedi 20 TL. (yeni yavrular eklenecek. Sayı artacak)

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap

10 - Gönderilebilecek Mesafe:

11 - İrtibat Telefonu: Öm. veya konu altına yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

12 - Mail Adresi:

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi:

14 - Açıklamalar: Kuşlar henüz yeme düşmedi. İçlerinde birkaç güne yeme düşecekler de var. Bir hafta - 10 güne de. Birkaç haftaya da. Ayrıca resmini koymadığım ileriki tarihte de yeme düşecek yavrular var. Yavrular yeme düşmeye yakın olduğunda onların da fotoğrafları konacak. Ayrıca isteyen olursa kuşların anne babaları da satılıktır. Yavrular yeme düşünce onların satış ilanını da koyacağım.

1. Takım
Anne Baba

Yavrular

2. Takım
Anne Baba

Yavrular (Şu an 3 yavru spangle diğer ikisi de spangle olacak gibi)

hayırlı satışlar konu ile pek alakası yok ama o tabana koyduğunuz taşın adı nedir nerede satılır.

Maşallah. Hepsi birbirinden güzel. Alana da satana da hayırlı olsun.

Masallah pırıl pırıl kuşlar. Simdiden hayirli satislar dilerim.

Maaşallah çok güzeller.çiftlerde renkleri güzel atmış bayıldım kuşlara hayırlı satışlar.

Maşallah, tertemiz yavrular. Güzel de renkler cikmis.
Hayırlı satışlar olsun.

Maşaallah hayırlı satışlar pırıl pırıl ve sağlıklı kuşlar

Maşallah,alana satana hayırlı olsun.

Maşallah. Hepsi birbirinden güzel. Alana da satana da hayırlı olsun.

Masallah pırıl pırıl kuşlar. Simdiden hayirli satislar dilerim.

Maaşallah çok güzeller.çiftlerde renkleri güzel atmış bayıldım kuşlara hayırlı satışlar.

Maşallah, tertemiz yavrular. Güzel de renkler cikmis.
Hayırlı satışlar olsun.

Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olsun.

Nevzat bey ben 10 adet alabilirim. İstanbul'a nasıl gönderim olur? Selamlar
Malesef şehir dışına şu an için gönderim yapamıyorum. Burada tanıdığınız varsa ona teslim edebilirim. O da size ulaştırabilir belki. Bu şekilde düşünürseniz yardımcı olabilirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

Ve ilk yavru yeme düştü. Yeni sahibini bekliyor.

Güzel kuşlar Samet. İyi satışlar dilerim...

Teşekkür ederim Tarık abi. Rengini almış halleriyle yeni yeme düşen yavruların fotoğraflarını da akşam ilana ekleyeceğim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:48 -->-> Daha önceki mesaj 13:58 --

İlana eklenen yeni yavrularla ilan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:00 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

İlan günceldir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri