Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Yavruları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarın geliyorum o zaman . Size özelden mesaj attım Nevzat bey.

Tamam Yasin Bey. Bekliyorum. Gelmeden önce haber verirseniz iyi olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:42 --

Yavrulardan biri [MENTION=14296]Yasin AYDAN[/MENTION]'a sahiplendirilmiştir. Güle güle besle. Tüyleri kadar ömrü olsun.

Tamam Yasin Bey. Bekliyorum. Gelmeden önce haber verirseniz iyi olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:42 --

Yavrulardan biri [MENTION=14296]Yasin AYDAN[/MENTION]'a sahiplendirilmiştir. Güle güle besle. Tüyleri kadar ömrü olsun.

Nevzat beye teşekkür ederim. Yavrumuz geldi ve yeni yuvasına alışmaya başladı. Tavsiye ederim Yavru alacak arkadaşlara.

Bir adet colorful yavru erkek elinizde var mi suan alacagim bi tane gordum yazmissiniz erkek diye satildi mi

Masallah hepsi cok guzel. Ben sari erkek ariyorum. Fotolarda da arka planda sari bir kus var. O erkekse ve satiliksa talibim

Bir adet colorful yavru erkek elinizde var mi suan alacagim bi tane gordum yazmissiniz erkek diye satildi mi

Masallah hepsi cok guzel. Ben sari erkek ariyorum. Fotolarda da arka planda sari bir kus var. O erkekse ve satiliksa talibim

Merhaba;
Bu ilan eski bir ilan. Güncel ilan bu linktedir. Buradan bakabilirsiniz.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/yavru-muhabbet-kusu-satanlar/ankaradan-yavru-muhabbetler-yeni-yavrularla-beraber-46741.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri