petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktas tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. umut aktas
    Gizli

Arkadaşlar bugün ilk dogan yumurtamın 13 günü 11 9 7 5 3 1 sonuda bugün geldi 7 oldu fakat edindigim bilgilere göre 8 günden sonra damarlar belirli olması lazımmış yanlışsam düzeltin demin kontrol ettim hepsinin hava boslukları var ortaları sarı yumurta gıbı fakat ne damar var ne bişey hepsimi boş cıkacak yoksa 5 3 ve bugun dogan yumurta dolucıkabilirmi yardımlarınızı bekliyorum

2. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    Ben ecele etme derim numralandirmismiydin yumurtalari

3. umut aktas
    Gizli

hayır ama hiçbirinde damar yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:03 --

güncellllllllllll

4. Mustafa Arslan

Mustafa Arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Son yumurtanin uzerinden 7-8 gun gecmesini bekleyip tekrar kontrol et hala bos ise kuluckayi sonlandirabilirsin.

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    10 gun dolsun tekrar kontrol edın.

6. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    Biraz Daha Sabredin Sonra Kontrol Edersiniz Tekrar Yumurtaları

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    İlk birkaç tanesi boş olabilir. İşaret koysaydın ilk üçünü atabilirsin diyecektim.
    Son yumurtanın da 1 haftalık olmasını bekleyip tekrar kontrol etmelisin bu durumda.

8. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Her yumurta için ayrı ayrı 10. güne kadar bekleyin. Hepsi boşsa kuluçkayı sonlandırın. Bu arada size tavsiyem mamaya (Havuç+Yumurta Sarısı+Ballı Bebe Bisküvisi) içinede keçi boynuzu tozu (Sperm kalitesini artırır) koyun.

9. umut aktas
    Gizli

teşekkürler ilk kuluçkası inş 2 tane falan yavru alırız saolun arkadaşlar hepinize bu kuşum 7 yumurtası var halada doguruyor dogurcak yarın sısmıs bu kulucka bıtınce kac gun sonra bida yumurtlar cevaplarınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş