petshop

Muhabbet kuşu yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktas tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. umut aktas

Arkadaşlar bugün ilk dogan yumurtamın 13 günü 11 9 7 5 3 1 sonuda bugün geldi 7 oldu fakat edindigim bilgilere göre 8 günden sonra damarlar belirli olması lazımmış yanlışsam düzeltin demin kontrol ettim hepsinin hava boslukları var ortaları sarı yumurta gıbı fakat ne damar var ne bişey hepsimi boş cıkacak yoksa 5 3 ve bugun dogan yumurta dolucıkabilirmi yardımlarınızı bekliyorum

2. Hakkı ÖCAL

Üye

Beğenileri:
    0
    Ben ecele etme derim numralandirmismiydin yumurtalari

3. umut aktas

hayır ama hiçbirinde damar yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:03 --

güncellllllllllll

4. Mustafa Arslan

Mustafa Arslan New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Son yumurtanin uzerinden 7-8 gun gecmesini bekleyip tekrar kontrol et hala bos ise kuluckayi sonlandirabilirsin.

5. KORDON

KORDON Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    3
    10 gun dolsun tekrar kontrol edın.

6. Kayahan Günay

Üye

Beğenileri:
    7
    Biraz Daha Sabredin Sonra Kontrol Edersiniz Tekrar Yumurtaları

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    174
    İlk birkaç tanesi boş olabilir. İşaret koysaydın ilk üçünü atabilirsin diyecektim.
    Son yumurtanın da 1 haftalık olmasını bekleyip tekrar kontrol etmelisin bu durumda.

8. qwxbb

qwxbb Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    Her yumurta için ayrı ayrı 10. güne kadar bekleyin. Hepsi boşsa kuluçkayı sonlandırın. Bu arada size tavsiyem mamaya (Havuç+Yumurta Sarısı+Ballı Bebe Bisküvisi) içinede keçi boynuzu tozu (Sperm kalitesini artırır) koyun.

9. umut aktas

teşekkürler ilk kuluçkası inş 2 tane falan yavru alırız saolun arkadaşlar hepinize bu kuşum 7 yumurtası var halada doguruyor dogurcak yarın sısmıs bu kulucka bıtınce kac gun sonra bida yumurtlar cevaplarınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş