Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu yumurta

• Konbuyu başlatan umut aktas
  • Başlangıç tarihi
U

umut aktas

Guest
Arkadaşlar bugün ilk dogan yumurtamın 13 günü 11 9 7 5 3 1 sonuda bugün geldi 7 oldu fakat edindigim bilgilere göre 8 günden sonra damarlar belirli olması lazımmış yanlışsam düzeltin demin kontrol ettim hepsinin hava boslukları var ortaları sarı yumurta gıbı fakat ne damar var ne bişey hepsimi boş cıkacak yoksa 5 3 ve bugun dogan yumurta dolucıkabilirmi yardımlarınızı bekliyorum

hayır ama hiçbirinde damar yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:03 --

güncellllllllllll

Son yumurtanin uzerinden 7-8 gun gecmesini bekleyip tekrar kontrol et hala bos ise kuluckayi sonlandirabilirsin.

10 gun dolsun tekrar kontrol edın.

Biraz Daha Sabredin Sonra Kontrol Edersiniz Tekrar Yumurtaları

Her yumurta için ayrı ayrı 10. güne kadar bekleyin. Hepsi boşsa kuluçkayı sonlandırın. Bu arada size tavsiyem mamaya (Havuç+Yumurta Sarısı+Ballı Bebe Bisküvisi) içinede keçi boynuzu tozu (Sperm kalitesini artırır) koyun.

teşekkürler ilk kuluçkası inş 2 tane falan yavru alırız saolun arkadaşlar hepinize bu kuşum 7 yumurtası var halada doguruyor dogurcak yarın sısmıs bu kulucka bıtınce kac gun sonra bida yumurtlar cevaplarınızı bekliyorum

Geri