Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Yumurtlama Sorunu

• Konbuyu başlatan muhabbetciyiz
  • Başlangıç tarihi
M

muhabbetciyiz

Guest
Arkadaşlar İlk kuşlar elimde çiftleşti yuvalık taktım 2 hafta sonra yumurta geldi.
5 yumurta hepsi boş çıktı.

1.Kulucka devam ederken yine hamile kaldı ve kulucka devam ederken yumurtladı eski yumurtaları altından aldım.

2.Kulucka suan devam ediyor 1 yumurta dolu toplamda 5 ama şimdi yine hamile yumurtası var ?

benim kus 3 haftada 1 yumurtluo 5'er tane nası önlicem hayvan ölecek die korkuorum ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:24 -->-> Daha önceki mesaj 14:26 --

güncel ++++++++++

ilk eşleşme ise erkek hazır değildir bilmiyordur. sonra ki dönemlerde aynı olursa erkeği değiştirin.

Benim alacağım kuşlardada aynı sorun var bir ustanın net bir cevap vermesi lazım artık moderatör veya üretici ustalar yardım ...

benim dişi muhabbet kuşumun poposu şişmiş ama yumurtayi neden birakmadi daha yuvaya cok girip cikiyor

Sıkışma olabilir.

ilk eşleşme ise erkek hazır değildir bilmiyordur. sonra ki dönemlerde aynı olursa erkeği değiştirin.

Dolu olan yumurtayı bekliyorum şuan eğer yumurta varsa yine tabi.

Ben Yumurta var die gördüm baktığımda popo yine şiş ve kuyruk düşüktü.
Bari yumurtaların hepsi dolu olsa :D bol bol yavru alırdım boş cıkartıor daha cok erkek sorunlu anladıgıma göre,değiştirmeyi düşünüyorum.

Geri