muhabbet kuşu zili

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ahmet saglam tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. ahmet saglam
  Gizli

  muhabbet kuşuma kafesin üst kısmına asılan boncuklu alt tarafında iki adet zil bulunan tünek aldım (adının ne olduğunu bilmiyorum,anlamışsınızdır) ve onu çok sevdi artık kafesinden eskisi kadar çıkmak istemiyor. napmalıyım fikir verirseniz sevinirim. saygılar
   
 2. Samet Çağlar
  Gizli

  kuş mutluysa sorun yok dostum :)
   
 3. ahmet saglam
  Gizli

  ama daha yavru ve bana tamamen alışmasını istiyorum
   
 4. Necati ÜNAL
  Gizli

  Kuşunuz tek ise sizinle ilgilenmesini istiyorsanız zilli oyuncakları kesinlikle önermiyorum . Eğer sizinle oynasın istiyorsanız zilli veya ses kuşunuz dokunduğunda ses çıkaran oyuncaklardan uzak durun hele ki kuşunuz erkek ise .
   
 5. ahmet saglam
  Gizli

  evet erkek. oyuncağının peşinden gidiyor sürekli. oyuncağı kafesinden çıkardığım an kendisi de çıkıyor oyuncağının yanına geliyor. birde gündüzleri aramız gayet iyi ama akşam olduğunda çok huysuz.
   
 6. Taylan
  Çevrimdışı

  Taylan Site Bağımlısı

  Katılım:
  24 Aralık 2013
  Mesajlar:
  97
  Beğenileri:
  2
  Ahmet Bey =) evdeyken kuşunuzla ilgilenirken oyuncağını çıkarın, görmesin, belirli bir müddet sonra sizle ilgilenir, evde yokken dışarıdayken de oyuncağını takın hem sıkılmamış olur ..

  =)
   
 7. ahmet saglam
  Gizli

  yok Taylan Bey tamamen çıkartacağım :) köpek nasıl kemiğinin yanından ayrılmazsa bu kuşta öyle oldu anlamadım :)
   
 8. Taylan
  Çevrimdışı

  Taylan Site Bağımlısı

  Katılım:
  24 Aralık 2013
  Mesajlar:
  97
  Beğenileri:
  2
  sn Sağlam valla zilde benim bile gözüm kalmıştı, çok güzeldi, kuş haklı da aslen, saklarsan sen evdeyken sorun olmaz herhalde, ama tabii ayarını sen daha iyi anlarsın bütün ilgisi onun üstündeyse çıkar , sana iyice alıştıktan sonra takarsın
   
 9. ahmet saglam
  Gizli

  bana alıştı ama belli bir seviyede kaldı. şu anki hali bile benim için yeterli aslında kedi gibi sevdiriyor kendini :) ama daha da alışabilir belki denicem.
   

Sayfayı Paylaş