Karadeniz Pet

muhabbet kuşu zili

• Konbuyu başlatan ahmet saglam
  • Başlangıç tarihi
A

ahmet saglam

Guest
muhabbet kuşuma kafesin üst kısmına asılan boncuklu alt tarafında iki adet zil bulunan tünek aldım (adının ne olduğunu bilmiyorum,anlamışsınızdır) ve onu çok sevdi artık kafesinden eskisi kadar çıkmak istemiyor. napmalıyım fikir verirseniz sevinirim. saygılar

ama daha yavru ve bana tamamen alışmasını istiyorum

Kuşunuz tek ise sizinle ilgilenmesini istiyorsanız zilli oyuncakları kesinlikle önermiyorum . Eğer sizinle oynasın istiyorsanız zilli veya ses kuşunuz dokunduğunda ses çıkaran oyuncaklardan uzak durun hele ki kuşunuz erkek ise .

evet erkek. oyuncağının peşinden gidiyor sürekli. oyuncağı kafesinden çıkardığım an kendisi de çıkıyor oyuncağının yanına geliyor. birde gündüzleri aramız gayet iyi ama akşam olduğunda çok huysuz.

Ahmet Bey =) evdeyken kuşunuzla ilgilenirken oyuncağını çıkarın, görmesin, belirli bir müddet sonra sizle ilgilenir, evde yokken dışarıdayken de oyuncağını takın hem sıkılmamış olur ..

=)

yok Taylan Bey tamamen çıkartacağım :) köpek nasıl kemiğinin yanından ayrılmazsa bu kuşta öyle oldu anlamadım :)

sn Sağlam valla zilde benim bile gözüm kalmıştı, çok güzeldi, kuş haklı da aslen, saklarsan sen evdeyken sorun olmaz herhalde, ama tabii ayarını sen daha iyi anlarsın bütün ilgisi onun üstündeyse çıkar , sana iyice alıştıktan sonra takarsın

bana alıştı ama belli bir seviyede kaldı. şu anki hali bile benim için yeterli aslında kedi gibi sevdiriyor kendini :) ama daha da alışabilir belki denicem.

Geri