petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu zili

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ahmet saglam tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ahmet saglam

muhabbet kuşuma kafesin üst kısmına asılan boncuklu alt tarafında iki adet zil bulunan tünek aldım (adının ne olduğunu bilmiyorum,anlamışsınızdır) ve onu çok sevdi artık kafesinden eskisi kadar çıkmak istemiyor. napmalıyım fikir verirseniz sevinirim. saygılar

2. Samet Çağlar

kuş mutluysa sorun yok dostum :)

3. ahmet saglam

ama daha yavru ve bana tamamen alışmasını istiyorum

4. Necati ÜNAL

Kuşunuz tek ise sizinle ilgilenmesini istiyorsanız zilli oyuncakları kesinlikle önermiyorum . Eğer sizinle oynasın istiyorsanız zilli veya ses kuşunuz dokunduğunda ses çıkaran oyuncaklardan uzak durun hele ki kuşunuz erkek ise .

5. ahmet saglam

evet erkek. oyuncağının peşinden gidiyor sürekli. oyuncağı kafesinden çıkardığım an kendisi de çıkıyor oyuncağının yanına geliyor. birde gündüzleri aramız gayet iyi ama akşam olduğunda çok huysuz.

6. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    Ahmet Bey =) evdeyken kuşunuzla ilgilenirken oyuncağını çıkarın, görmesin, belirli bir müddet sonra sizle ilgilenir, evde yokken dışarıdayken de oyuncağını takın hem sıkılmamış olur ..

=)

7. ahmet saglam

yok Taylan Bey tamamen çıkartacağım :) köpek nasıl kemiğinin yanından ayrılmazsa bu kuşta öyle oldu anlamadım :)

8. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    sn Sağlam valla zilde benim bile gözüm kalmıştı, çok güzeldi, kuş haklı da aslen, saklarsan sen evdeyken sorun olmaz herhalde, ama tabii ayarını sen daha iyi anlarsın bütün ilgisi onun üstündeyse çıkar , sana iyice alıştıktan sonra takarsın

9. ahmet saglam

bana alıştı ama belli bir seviyede kaldı. şu anki hali bile benim için yeterli aslında kedi gibi sevdiriyor kendini :) ama daha da alışabilir belki denicem.

Sayfayı Paylaş