petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kemere41 tarafından 6 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. kemere41

kemere41 Guest

Kuşum banyo yapmıyor sudan korkuyor ne yaparsam yapayım banyo yapmıyor.
    Daha ne yapmam lazım.

2. Mehmet ATLI

yarım su dolu bi tabagı kafesin alt kısmına koy o kendi işini kendi görür ekstra birşey yapmana gerek yok şahsen ilk başlarda bizimkide aynıydı ama sonradan açıldı :)

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Benim mavişi çocuk gibi yıkıyorum ben ılık suya birazda bebe şampuanı elimle güzelce yıkıyorum sonra duruluyorum havluyla kurutup banyoda elektrikli sobanın yanında kuruyana kadar bekliyor.
    Artis alıştı hiç sesi çıkmıyor hoşuna gidiyor ama banyo sonrasıda hortlak gibi oluyor.
    Yalnız kimseye tavsiye etmiyorum bu şekilde yıkamayı çünkü her kuş özellikle yavru kuşlar kaldıramayabilir.

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Banyoluk kabı alabilirsiniz o işini görecektir veya Mehmed ustamızın dediği gibi tabağa yarım su doldurup tabana bırakabilirsiniz o yıkanacaktır. Aytekin ustamızın da yaptığı gibi yıkanabilir ama mutlaka kuş şampuanı ile yıkanması gerek çünkü insan şampuanlarındaki oranlar hayvanlar için zararlıdır. Ayrıca yavrular öncelikli olmak üzere birçok kuş böyle yıkanmayı kaldıramayabilir. Ve asla fön makinasıyla kurutulmamalıdır.

5. kemere41

kemere41 Guest

[CKaseye su koyup denedim ama sudan korkuyor girmiyor sevdiği yiyecekleride koydum yiyecekleri almaya çalışıyor suya girmiyor. Suya döşunce kaçıyor :D

6. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
  7. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ++++++++++++++++

Sayfayı Paylaş