petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet emin tektaş tarafından 27 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet emin tektaş

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar erkek kuşuma bir tane dişi aldım yalnız ikiside tüy değiştiriyor ve erkek dişiye yanaştımı dişi erkeği dövüyor ne yapmamı önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Dişiyi değiştir erken almışsın tür döneminde eş alınmaz bence.

3. mehmet emin tektaş

Beğenileri:
    0
    aslında bazen ağzına kusuyor ama bugün baktım dişi dövüyor erkek çok hareketli sürekli kur yapıyor gaga taşına bile kur yapıyor

4. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Tuy bitene kadar bekle bende bugun disime bir erkek aldim tuye giriyor disi erkege yaklasinca erkek vuruyor cunku stresli tuy bitene kadar bekleyin isterseniz

5. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    yaş olarak birbirine yakın olmalarıda önemli 3-4 ay gibi fark olmalı bu fark çoksa ondan dolayı olabilir bide bi süre birbirlerine arışmaları gerekiyor :D tüy dökmelerini filanda geçirmelerinde fayda var;)

Sayfayı Paylaş