petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve dryozkl tarafından 10 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. dryozkl

dryozkl Guest

selamlar muhabbet kuşumu alalı 6 ay oldu.durmadan tüy döküyor zaten alırken kafasında tüy yoktu.satıcı annesinin onun tüylerini yolduğunu söyledi ve 40 güne kadar yeniden büyür dedi fakat büyümedi üstelik devamlı tüy döküyor resmen yoluyor kafası boynu gövdeye kadar açıldı ne yapmalıyım bilemedim yardımcı olun lütfen.iyi akşamlar

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    strese girmiş olabilir

3. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    kendisi yoluyosa stresten olabilir biraz daha fazla ilgi istiyor demektir :)

4. dryozkl

dryozkl Guest

arkadaşlarım hasta kuş almışsın diyor değiştirmem gerektiğini söylüyorlar konuşmadı bile çok kararsız kaldım :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

kuşun cinsinden olabilirmi acaba ? gri beyaz renkte gagası lacivert ilgiden kasıt nekadar zaman dışarı çıkardığım zaman kaç dakika bunun normali ilk kez kuş aldım ve bayağı bocaladım

5. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    normali yok bunun kardeşim kuşlada alakalı mesela kimisiyle hiç ilgilenmesende bişey olmaz kimisi ilgisiz kalınca tüy yolmaya başlar :) o yüzden normalde sen ne kadar ilgileniyosan daha fazla ilgilenmeye çalış ondan sonra bide mama takviyesi yapıp vermeye çalış :)

6. dryozkl

dryozkl Guest

teşekkür ederim iyi akşamlar

Sayfayı Paylaş