petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve saricka tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. saricka

saricka New Member

Beğenileri:
    0
    az once erkek kusumun disiye ayak atigini gordum galiba ciftlesmek istiyor ama disi izin vermedi gagasiyla vuruyodu sora disi erkegi kasimaga basladi simdide durmadan bagiriyorlar bende anlamadim yarum yaparsaniz sevinirim simdiden tesekkurler:)

2. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    hiç dokunma dişi ne yaparsa yapsın o senin görmediğin zamanlarda üstüne çıkmasına izin veriyordur merak etme

3. saricka

saricka New Member

Beğenileri:
    0
    tesekkur ederim ciftlesdiklerini hic gormedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:05 --

bide erkek hep tek ayak uzerinde duruyo garipgarip sesler cikariyor neden olabilir?:rolleyes:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:40 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

baska yorum yapicak yokmu?

4. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    garip garip ses çıkarması dişiye kur yaptığındandır tek ayak üstünde durması normal tüm kuşlar durur. sıkıntı yapma onlarla ilgilenme hatta gözünü onlara dikip bakma dahi. erkek ayak atmaya başladıysa napar eder ikna eder dişiyi :D

Sayfayı Paylaş