petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Efe Döner tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Efe Döner

Arkadaşlar yeni muhabbet kuşu alacağım.Nerden almalıyım petshop vs. bakımı ilgilenilmesi vs. yazarsanız çok çok sevinirim çünkü 1 haftaya kadar alıyorum son araştırmalarımı yapmaktayım.:confused:

2. Selahattin GÖKTAŞ

pet shop değilde üretim yapan birinden alsanız daha iyi olur. hareketli tüyleri kabarık olmayan gözleri canlı ve parlak göz ve burun akıntısı olmayan bi kuş alın. erkek yavru istiyorsanız ceresinin pembe olmasına dikkat edin dişi alacaksanız buz mavisi beyaz vs gibi renklerde olmasına dikkat edin ve göz irislerinin siyah olmasına dikkat edin.yetişkin istiyorsanız göz irislerinin açık gri olmasına bakın erkeklerde cere koyu mavi dişilerde değşir genelde kahverengi olur kızıştıysa...aldıktan sonra dışkısına tüylerini kabartmamasına dikkat edin. ani tepkiler vermeyin yumuşak ses tonuyla konuşun onunla

#2 Selahattin GÖKTAŞ, 19 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ekim 2013
  3. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    bencede petshoplardan almayın mesela sitede çok güvenilir bu işi yapan abilerimiz var onları bulup onlardan alabilirsiniz

4. Celalettin TOPAL

pet shoptan zıyada üretım yapanlardan alırsanız sizin için daha iyi olur

5. Efe Döner

Üretim yapanları nereden bulabilirim ki Ankara'da yaşıyorum.

6. Celalettin TOPAL

sitemizde ankaradan arkadaşlar baya var onlar sıze yardımcı olur

7. Aysetursak

Sitede üreticiler bölümüne girdiğinizde zaten hangi ilde hangi üreticiler var çıkıyo. Oradan irtibata geçebilirsiniz

Sayfayı Paylaş