Karadeniz Pet

muhabbet kuşum 2 gündür yuvaya girmiyor

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar 2 gün önce yuvalığa giren muhabbet kuşum artık girmiyor
bQXpNZ.jpg
poposu önceden böyleydi şuan
WW3qON.jpg
böyle 1 tane dışkı yapışmış ondan anüs gözükmüyor

girer o baksana anüs etrafındaki tüyler dökülmüş ceresi kahverengiyse dışkısı büyük kanatlar ce kuyryk düşmüşse kuşun yumurtlamaya hazırdır başka resim at

Bu kusta yumurta var bide diskisini cek kafesin tabanindan

mqAXz4.jpg

gjMPA0.jpg

EQ9Opg.jpg

9vZYq8.jpg
dışkı yapmamış ondan çekemiyorum yapınca atarım onuda daha demin yapmıştı ama normal boyutta foto çekince gözükmüyor o

kuşunda yumurtavar hayırlı olsun kanatlar kuyruk falan düşmüş anüs bölgesinde tüyler de yok hadi hayırlısı

şuan durduğu tüneği gagalıyor tahtayı kemiriyor yuvalığa giriyormu hiç bilmiyorum ya 2 gündür girdiğini hiç görmedim harbi yumurtamı var

hayırlı olsun yumurta var kanatları ve kuyruğu düşmüş sıra beklemekte

Ben soyluyorumda dinlemiyor belki sizi dinler kuslari rahtsiz etme surkli hidip bakma yuvaligabyda kafese

tarçın ve şaşkın birde gökhan arkadaş da demişti yumurta var diye levent abimde demişti ama bana niye öyle gelmiyor yumurtası yok gibi kuşun ya ne bileyim yuvalığa girse tamam diyecemde kuşlarımın hiç çiftleştiğini görmedim ama sabah baya bi sesli kur vardı galiba çiftleşiyolardı rahatsız etmiyeyim diye bakmadım ama

Yarina biter o benimki 4 gunde 4 tane ortaboy kalamari bitirmisti

yuvalığa hiç bakmıyorum hocam sadece kafese uzaktan bakıyorum :D nabayım ilk kez yumurtlayacağını öğreniyorum heyecandan

Tum yumurtlama belirtileri var nazar deydirceksini kusunuza merk etmeyin 1 hafta snra gelir gbi gorunuo en gec

maşallah harbi yumurtlayacak mı şimdi bu ya :D inanması güç geliyor insana

rahatsız etmiyorum ama televizyonlu odada kuşlar sadece yarım saatte bir gidip kontrol ediyorum uzaktan bakıyorum o kadar :D

yuvalığa hiç bakmıyorum hocam sadece kafese uzaktan bakıyorum :D nabayım ilk kez yumurtlayacağını öğreniyorum heyecandan

Uzerlerine bi ortu ort duvara gelen tarafini acik birak hava alsin vitaminini eksik etme suyuna kat yumurtlick hayvn vucudu zaten gucsuz duscek kemik gelisimi icin olan yemlerden al champion al 5 tl bisyve sdcd huzur ver onlara onlr hissedio hatirlatirim snin stresinide hissedio dogl olark

Geri