Karadeniz Pet

muhabbet kuşum 2 gündür yuvaya girmiyor

rahatsız etmiyorum ama televizyonlu odada kuşlar sadece yarım saatte bir gidip kontrol ediyorum uzaktan bakıyorum o kadar :D

sadce televizyonun sesini biraz kısın o kadar yakında yavruları alırsınız:)

Yarim saatte bir :) :) :) cok azmis :) :) yarin hic bakmamaya calis yda bak ama pat die onlerine cikma yansan bak aksama yubaliga girmeye baslar

inşallah hocam şimdi yuvalığını açıp baktım koyduğum yem kabuklarını düzenlemiş birde içerde 1 2 tane uzun tüyü vardı galiba giriyor bizden habersiz :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

Yarim saatte bir :) :) :) cok azmis :) :) yarin hic bakmamaya calis yda bak ama pat die onlerine cikma yansan bak aksama yubaliga girmeye baslar

yok hocam paat diye çıkmıyom kapının önünden bakıyorum haytalara :D

inşallah hocam şimdi yuvalığını açıp baktım koyduğum yem kabuklarını düzenlemiş birde içerde 1 2 tane uzun tüyü vardı galiba giriyor bizden habersiz :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

yok hocam paat diye çıkmıyom kapının önünden bakıyorum haytalara :D

çok şanslısınız :) kıymetini bilin kuşlarınızın

Uzerlerine bi ortu ort duvara gelen tarafini acik birak hava alsin vitaminini eksik etme suyuna kat yumurtlick hayvn vucudu zaten gucsuz duscek kemik gelisimi icin olan yemlerden al champion al 5 tl bisyve sdcd huzur ver onlara onlr hissedio hatirlatirim snin stresinide hissedio dogl olark

peki hocam hemen örtüyorum üstlerini yakın bir zamandada yem alıyorum şuan sularında vitamin var

Bak bide girmio diodun nazar boncugu koy kafesine uzak dur onlardn cnki nazar deydrcn sn artik

çok şanslısınız :) kıymetini bilin kuşlarınızın

inşallah sizinde olur yavrunuz zaten o kadar çok dua etmiştimki Rabbim kabul eylemiş adak bile adamıştım yavrulasın 1 gün oruç tutacam diye birde dişinin fotosunu çekerken poposuna hafif çok hafif bastırdım sertlik vardı çok az yeni oluşuyor yumurta galiba

Suyunu az vitamininide az koy gunluk degistr yani hunluk yetck kdr su ve vitamin koy

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:19 --

Elin deymisken yem alirken dal darida al baride hayvanlar ii bakildigini hissetsin :) :)

Bak bide girmio diodun nazar boncugu koy kafesine uzak dur onlardn cnki nazar deydrcn sn artik

nazar boncuğu tamamen bir bahtıl inançtır ! nazar değmez inşallah ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:20 --

suyunu şimdi gidp değiştiriyorum vitamin katayımmı yine

inşallah sizinde olur yavrunuz zaten o kadar çok dua etmiştimki Rabbim kabul eylemiş adak bile adamıştım yavrulasın 1 gün oruç tutacam diye birde dişinin fotosunu çekerken poposuna hafif çok hafif bastırdım sertlik vardı çok az yeni oluşuyor yumurta galiba

darısı başımıza amin

Kat tabi cok koyma ama ddigim gbi gunluk degistrcn gunluk icebilcekleri kadr su vitamn koy ve hayvmlsri urkutmeden yavas yaklas :) :)

ne kadar doldurayım suluğu birde ne kadar katayım vitamin :D

Hey allahim sulugun %25i kadr su 2 damla vitamn koy

talaşı koydum vitamini koydum bekliyelim artık birde üstünü öretecem değil mi

Pardon ama talasi nerden koydun hemen ve ewt ustunu ort

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

Gun ortasinda ac ama örtüyü

kuş düşük yapacak fazla rahatsız etmenden dolayı :D bence yarın hiç yanlarına gitme :)

:D :D yuvalığı çıkardım açtım kapağını koydum sonra tekrar taktım şimdi üstlerini örttüm duvardan tarafı açık hava alsınlar diye kaç gibi açayım örtüyü birde örtünün rengi kırmızı olur demi daha koyu mu örteyim yoksa hiç gözükmesin içerisi

Geri