Karadeniz Pet

muhabbet kuşum 2 gündür yuvaya girmiyor

Sen insani öldüruraun yemin ediom talasi needen buldun hemen eemek istemistim ve sence gun ortasi ne zaman oluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

Kirmizi asktir ayrica kalsin artik ugrasma kuslarla tünemistir cnki onlar birk uyusunlr

Sen insani öldüruraun yemin ediom talasi needen buldun hemen eemek istemistim ve sence gun ortasi ne zaman oluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

Kirmizi asktir ayrica kalsin artik ugrasma kuslarla tünemistir cnki onlar birk uyusunlr

tamam uyusun keratalar :D talaşı bulurum ben siz rahat olun :D eemek istemiştim derken

Demek istemistim dicktim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

:eek:Haydin artik size ii geceler cizimim var bana kolay gelsin

Amma abarttınız ya sen günlük su yem ver gerisine karışma hiçbirşey yapma anne baba halleder herşeyi birbirlerine bakacaklar yumurtalarına bakacaklar yumurta döllenmiş ise anne yatacakü üstüne baba anneyi besleyecek sıkıntı yok

sony xperia u tapatalk

Kuşları rahatsız etmeyin yeter yumurtlar o. :D

sony xperia u tapatalk

sağolun arkadaşlar bekliyorum üstlerini örttüm tülle rahatsız olmasınlar diye duvara bakan kısmı açık

Geri