petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum acaba konuşuyor mu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aliş tarafından 10 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Aliş

Aliş New Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar kusum 1 aylık yaklaşık 2 haftadır bende . Ve sürekli cicikus diye sesleniyorum kısık sesle su sıralar değişik sesler çıkarmaya başladı sanki böyle gırtlaktan acaba konuşma çabasında mi ? Bazen sanki bisiler söylüyor gibi yada bize öyle geliyor yardımcı olur musunuz

2. Aliş

Aliş New Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar yardım lütfen

3. Süleyman Kara

Süleyman Kara Active Member

Beğenileri:
    59
    Kuş 15 günlükken yani henüz gelişimini tamamlamamış ve yeme düşmemişken mi aldınız? Sandığınızdan daha büyük olmalı kuşunuz. 2 haftada kelime çıkarmaya çalışması için erken bence.

Aliş bunu beğendi.
  4. alidinc28

alidinc28 Active Member

Beğenileri:
    206
    35 -40 gün yuvada geçirmiş olsa 2 haftadır da bende diyorsunuz nerden baksan 2 ay eder. Yani 2 aylık en az fazla da olabilir. Benim sahiplendirdiğim yavrular 3 aydan itibaren bir kaç kelime söylemeye başlıyor.

Aliş bunu beğendi.
  5. Aliş

Aliş New Member

Beğenileri:
    1
    Yok yemden dustu hemen verdiler diye biliyorum. belki bi buçuk aylıkken almış olabilirim. Pet shoptan almadigim için bilmiyorum açıkçası ama yavru yani o bi gerçek:)

6. alidinc28

alidinc28 Active Member

Beğenileri:
    206
    Yavru yavru orda bir karisiklik yok

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aliş bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş