Karadeniz Pet

Muhabbet kusum albino mu

Arda1221

Yeni Üye
Yaklasik 1 ay once muhabbet kusu aldim petshoptan alirken beyaz olup ama albino olmamasi hosuma gitti diye almistim alirken adam bana albinolarin piskopat oldugunu bu kusun albino olmadigini guzel bi kus oldugunu soyledi bilemedim yani geleli 1 ay olcak nerdeyse elimden yem yeme falan tam da bir turlu alisamadi surekli elimi issiriyor ama oyun amacli degil belli kafese cok duskun zor cikariyorum bir turlu alisamadi bende acaba albino mu dedim bi aciklik getirirseniz sevinirim ayrica alistirmam icin taktikler verirseniz bilinmeyen falan cunku internetteki her seyi denedim nerdeyse ama bir turlu alistiramadim simdiden tesekkurler
http://i.hizliresim.com/gXBB53.jpg

Albino kırmızı göz olur bunun gözleri siyah. Albino değil. Ama güzel kuş masallah.

Kuş albino değil albino olması için kırmızı göz ve düz sarı veya beyaz renk olması gerekli diye biliyorum ancak sizin kuşun gözü siyah.
Ayrıca alıştırmak için belli bir yaş sınırı var o sınırdan sonra alıştırmak zor diye biliyorum. Ayrıca albinoların psikopat olduğunu ilk defa duydum yada pek bilgim olmadığı için olabilir ancak sanmam öyle olduğunu. Üstadlar daha net cevap vereceklerdir.

Hocam bana da oyle geldi ama sanki kus cok buyuk degil kanatlarinin alti daha tamamlamadi yavas yavas yapiyor cok akici ucamiyor bakalim olmassa yanina disi alcam hayvan iyice evcimen oldu

DF kusunuz. Kar beyazı tüy yapısına ve kırmızı göze sahiptir Albinolar

Kusura bakmayin cok bilgili degilim df ne demek ayrica kus elimi cok fena issiriyor fakat elimden yem falan da yiyor elimin ona zarar vermedigink nasil anlatabilirim ayrica gogsunu kasimak hosuna gitmiyor gibi boyle bir ihtimal olabilir mi

Geri