Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Alıştımı

first5566

Yeni Üye
Muhabbet kuşumu alalı 1 hafta oldu dişi Isırması Oluyor azda olsa ama sıkıntı yapmıyorum alıştı gibime geldi kafama konuyor ama fazla uçmuyor uçması için bize alışması mı lazım anlamadım yeni beslemeye başladım bu işlerde yeniyim ayriyetten diğer odaları kuşuma nasıl öğretebilirim (omzuma koyup gezdiriyorum giderken korkuyor) ? Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim.

Eğer alıştırmak istiyorsanız erkek bir yavruyla değiştirin. Bakın bu da benim tosun 5 gün önce aldım sonuç abone olursanız devamı gelecek

Benimkide aynı sizinkisi gibi cagirmak icin eğitimmi verdiniz

Egitim internette felan varmi bende öğretmek istiyorumda

Bencede erkek yavruyla değiştir. Dişiler yabani olur biraz. Yetişkin olup iyice sana alıştımı yanına istersen bir dişi alırsın. Ama erkeğin alışması çok daha kolay

Eğer alıştırmak istiyorsanız erkek bir yavruyla değiştirin. Bakın bu da benim tosun 5 gün önce aldım sonuç abone olursanız devamı gelecek
ne alaka şimdiye kadar bana en çok alışan kuşum dişiydi insan elinden inmiyordu üstünde uyuyordu şuan kuşum erkek ve genel olarak daha bağımsız bir kuş bu kuşun karakteriyle ve senin bilginle alakalı yok dişi kuş konuşmaz alışmaz bal gibide konuşur ve alışır geçin bu hurafeleri

edit: ilgiyi unuttum siz ilgilenmezseniz hi. bir kuş alışmaz

ne alaka şimdiye kadar bana en çok alışan kuşum dişiydi insan elinden inmiyordu üstünde uyuyordu şuan kuşum erkek ve genel olarak daha bağımsız bir kuş bu kuşun karakteriyle ve senin bilginle alakalı yok dişi kuş konuşmaz alışmaz bal gibide konuşur ve alışır geçin bu hurafeleri

edit: ilgiyi unuttum siz ilgilenmezseniz hi. bir kuş alışmaz
Dışı de alışır tabiki lakin erkeğe nazaran daha hırçın. Biz olmaz demedik abimiz acemi daha kolay olur diye dedim.

Dışı de alışır tabiki lakin erkeğe nazaran daha hırçın. Biz olmaz demedik abimiz acemi daha kolay olur diye dedim.
işte bende diyorum ki yabanilik karakterle alakalı şuan erkek kuşum bizle konuşmaya çalışıyor ama elde hiç durmuyor omuzda duruyor elde durmuyor sevmiyor ama dişi kuşlar kafeste kesinlikle daha hırçın yuvasını koruma iç güdüsü daha fazla

işte bende diyorum ki yabanilik karakterle alakalı şuan erkek kuşum bizle konuşmaya çalışıyor ama elde hiç durmuyor omuzda duruyor elde durmuyor sevmiyor ama dişi kuşlar kafeste kesinlikle daha hırçın yuvasını koruma iç güdüsü daha fazla
Haklısın kardeşim

Geri