petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum ayağını basamıyor:( nolur yardım edin...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve brujaemel tarafından 26 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. brujaemel

brujaemel New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar;
    Muhebbet kuşum ayağını yere basamıyor. Dün akşam bir şey olmuş olabilir. Şimdi düz bir yere aldım onu. Önüne yem ve su koydum kolay ulaşabilecek gibi. Baya kabarık duruyor, ayrıca biraz titriyor ama yem su vs alıyor. Bir de rahatsız ayağındaki damarlar belirgin, rahatlıkla görülüyor. o ayak biraz daha sıcak. canı mutlaka yanıyordur ama bağırmıyor,tabi eskisi gibi ötmüyor. Bulunduğum yer baya küçük bir yer. Veterinere götürme gibi bir şansım yok malesef. kuşum 4 yaşında. Lütfen bana yardım edin...:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:40 -->-> Daha önceki mesaj 10:25 --

hafif morarma da başladı galiba... şuan çok panikledim, nolur yardım edin.

#1 brujaemel, 26 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 26 Ağustos 2015
  2. Nejdet ODABAS

Beğenileri:
    0
    Ben doline jel kullandim, gunde 3-4 defa ...size ne kadar faydali olur bilmiyorum ,gecmis olsun...

3. brujaemel

brujaemel New Member

Beğenileri:
    0
    çok teşekkür ederim cevapladığınız için. Panikledim, her cevap değerli:)

Sayfayı Paylaş