petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum ayağını yedi. YARDIM

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Seymen Uğur tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Seymen Uğur

Merhaba kuşum hasta oldu 1 günde ayağını kemire kemire kopardı, veterinere götürdük yapabileceğimiz birşey var mı diye o da yok dedi ilaç bile vermedi böylede yaşayanlar oluyor dedi bizimkide ölmedi yaşıyor konuşmaya falanda başladı.
    Yapabileceğimiz birşey var mı çok üzülüyorum yemeğini suyunu yiyemiyor elimle besledim kaç kaç hafta şimdi ayağı çürüdü basabiliyor.

[​IMG][​IMG]
    http://u1312.hizliresim.com/1j/3/v473q.jpg

2. Akif GÜZEN

Çok geçmiş olsun. Mevcut durumda yapacak fazla bir şey yok. Size biraz daha fazla soırumluluk düşüyor tabi ki bu durumda. Yanlız diğer ayak parmaklarında da sorun var sanırım. Çok anladığım bir konu değil ama mantar yada türevi bir hastalık yoktur umarım kuşunuzda. Gerçi böyle bir şey olsa veteriner uyarırdı diye düşünüyorum.

3. Seymen Uğur

Veteriner ölecek gibi konuştu zaten bizde ölür diye bekliyorduk ama ölmedi. Bu sefer diğer ayağınıda kemirmeye çalışıyor tırnakları falan yedi çok acıyor olmalı işkence çekiyor kuş bir çözümü olmalı.

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

dostum geçmiş olsun çok üzüldüm.diğer ayağınıda yerse ayakta duramaz ve tam sefil olur.benim aynı durum başıma gelse,şimdi arkadaşlar söyleyeceklerinmi yadırgaya bilir ama kuşum acı çekmesin diye uyutturabilirdim.bu benim düşüncem ve diğer ayağıda yemeye başlarsa

5. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    niye oluyor bu durum?

6. Duranettin ERAYDIN

Ayağını niye koparır kaşındığı için. Ayağına mantar ilacı sürüp bant sarsaydınız.

7. Seymen Uğur

bende onu merak ediyorum. İnternette araştırıyorum mantar hastalığı diye birşey var ama böyle ayağını koparacak kadar ne hastalıkmış arkadaş sanki kangren oldu kopardı parmaklarını

8. Yasin ZORLU

çok geçmiş olsun çok üzüldüm yazık hayvana :(

9. Selahattin GÖKTAŞ

duraneddin abime katılıyorum mantar ilacı sürmelisiniz.

10. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    içim cızzz etti yazık ya nolmuş böyle çok geçmiş olsun diger ayağını kurtarmanın caresini bakın bir an önce off ya bakmasaydım keşke :(

11. nilya emin

nilya emin New Member

Beğenileri:
    0
    maalesef kustan anlayan veteriner bulmak zor en iyisi diğer ayagı kaybetmeden başka veterinerlerede danışın derim

çok üzüldüm

12. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    gecmis olsun

13. Tuan MAKSEL

sana katılıyorum .. hayvan zaten acı çekiyordur ayagında bı hastalık varki hayvancagız huysuzlanıp huzursuzlanıp ayagını ısırıyor ada yıyor. insan kıyamaz ama bılmıyorum zor bi durum saglam ayagındada bişeyler vargibi dıger ayagınıda kaybederse zaten kuşun hayatı karardı kökden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:54 --

Belkide kafesteki tüle ayagı dolanap kangren oldu hayvanda acıya dayanamayıp ayagını kemirdi.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu ayağı kangren oldu

,
  2. muhabbet kuşları neden ayaklarını yalar

,
  3. kuşum mantar ilacını yiyor