petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum bana alışamıyor acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Asım Tahsin tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Asım Tahsin

İyi günler, ben yatılı okulda okuyorum, ve 3 hafta önce 1,5 aylık muhabbet kuşu aldım. Evde sadece cumartesi ve pazar durabiliyorum. Ve ilk aldığım günden beri kuşum parmağımdan kaçıyor. Geçen hafta kuşu odanın içinde saldım hiç uçmadı neredeyse 1 saat sonra onu kafese koymak için baya uğraştım. En sonunda avucumun içinde tuttum ve kafesine koydum. O zamandan beri ne evdekiler ne de ben yaklaşınca veya kafesi temizlemek için elimi kafese sokunca panik oluyor ve kaçmaya başlıyor. Kendime nasıl alıştırabilirim, benden çok korkuyor. Sadece haftasonu evde olabiliyorum. Lütfen Yardım edin :(:(:confused:

2. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    bunun neresi acil kardeşim :) devamlı ilgilenmen lazım ilgilenemediginden alışmamış sana

3. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
  4. majere

majere Guest

sorun basit ; ilgisizlik.Ailenize söyleyin o ilgilensin o da olmadı kuşu kafesinde en az 1 hafta rahat bırakın dokunmayın ve sonrada kafes dışında elinizi gezdirin bir iki gün sonra kapısını açıp çok yavaşça elinizi kafesin içine sokun kuşa doğru uzatın ilk başta kaçacaktır fakat sonra elinizi tünek olarak kullanın üstüne çıksın dursun böyle böyle parmağınızla kuşun gıdısından sevin :) benim dün aldığım kuş bugün parmağımda durdu ki ben hiç sabretmem :D direk başlarım eğitime :)

Sayfayı Paylaş