petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum bana hala alışmadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mavismubis tarafından 20 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. mavismubis

mavismubis New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşum (dişi) 1,5-2 ay geçmesine rağmen hala bana alışmadı. eskisi kadar korkmuyor anca elimde meyve,sebze olunca yiyor elimde bişey göremeyince aniden kaçıyor ben beni seven bana sadık olan bir arkadaşım olsun istemiştim ama istediğim gibi olmadı :(:( çok üzülüyorum acaba neler yapmam gerek internetten bulmayın lütfen hepsini okudum uyguladım :(:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:23 -->-> Daha önceki mesaj 15:17 --

yardım edecek kimse yok mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:23 --

Arkadaşlar yardım edecek kimse yok mu?

2. SibelAtam

SibelAtam New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuzun karakteriyle ilgili bir durum bu. uğraşmanız ve pes etmemeniz gerekiyor. sinirlenmeyin, üzülmeyin, denemeye sürekli devam edin. elinizde hep yem olsun. iki ayağıyla elinize çıkıp yem yeme aşamasına gelince, artık alışıyor demektir zaten. elde yem yokken kaçarlar genelde. çok sabırlı olun ve günde 5-6 kez alıştırma yapın. kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş