petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum bisküvi kırıntıları yiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bilal Taha tarafından 15 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Bilal Taha

Bilal Taha New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşum bisküvi kırıntıları yiyor. sizce bunu yapmalımıyım, ne kadar sıklıkla yapmalıyım, cevaplarınızı bekliyorum.

2. delicus

delicus Member

Beğenileri:
    0
    Bence verme ben kuşuma hazır yiyecekler yedirmiyorum içindeki şeker oranları çok yüksek olabilir bu da kuşun için zararlıdır

3. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Arada bir versen birşey olmaz benim kuş 3 yıldır ben ne yersem onu yer içer sofraya gelir tabağımdan çorba içer kola içer ama en çok meyve veriyorum :D gayet sağlıklı şuanda

4. E-ray

E-ray Member

Beğenileri:
    3
    O icirdiginiz her damla kola kusun omrunden çalıyor bilesiniz.Önceki kuşum da öyleydi kurufasulyeye bayılıyordu kim kola icse iki firt alırdı.Gayet sağlıklıyken ?bir sabah kafesinde olu buldum 3,5 sene yaşadı.Bilinçli beslesek çok daha uzun yaşardı.Kola hem asit hem seker kısaca direk zehirdir onun için.Kusa bu kötülüğü yapmayın sonra çok uzulursunuz.

5. yekase

yekase New Member

Beğenileri:
    0
    İbret verici geçmiş olsun.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Bilal Taha

Bilal Taha New Member

Beğenileri:
    0
    Çekirdek

çekirdek versem olurmu

7. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Şuan zaten hiç vermiyor kafesten bile çıkarmıyorum eş tutması için önceden az verirdim.

8. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Asiriya kacmamak sartiyla aycicegi verebilirsiniz. Cok zengin e vitamini icerir. Ben kuslarima cig badem, ceviz arada veriyorum. Yalniz vereceginiz kuruyemisler kavrulmamis olmali.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu şekerli bisküvi