petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum böcek yedi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve pambık tarafından 25 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. pambık
    Gizli

pambık Guest

arkadaşlar pc masasında kirlilikten mi ne böcük vardı küçük bişey bende öldürmek istemedim doğanın kanunları işlensin dedim aldım kuşumu yedi böcüğü sıkıntı yapmaz değil mi :D

2. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Ne böceğidi ki :D

3. pambık
    Gizli

pambık Guest

ne biliyim kara küçük bişey hamamböceği gibide kabuğu vardı yerken çatır çutur ettiydi :D

4. Hasan YILDIRIM
    Gizli

:D :D :D ne güzel işte yarasın tosunuma :D doğal hayatda zaten yiyorlar hata kurtlu yemleri o kadar para sen bedavaya getirmişsin :D

5. pambık
    Gizli

pambık Guest

aynen aynen sevdi herhalde :D zaten benim ki yemden çok benim yediğim şeyleri yiyor böcük hariç çiğneyerek veririm her yediğime ortak olur :D karpuz bile yedi bugün :D ama şimdi kuşu öpemiyom iğrendim biraz :D

6. Hasan YILDIRIM
    Gizli

hahahaha :D sen ozamn tavukta yiyemezsin tavukların neler yediğini görsen bir :D

7. Konyalı
    Gizli

Konyalı Guest

bok bocegı yemıs gecmıs olsun

8. pambık
    Gizli

pambık Guest

böyle yaptığıma göre haklısın aslında :D benim kuş tavuk iskender yedi la -.- bi bilse yediklerinin ne olduğunu intahar eder hayvancağız :D

9. Hasan YILDIRIM
    Gizli

sen muhabbet kuşu beslediğinden eminmisin :D hahaha

10. pambık
    Gizli

pambık Guest

evet :D benim kuşu görsen doğadan almışım gibi sanarsın :D bizim en alt katta baya büyük bi bodrum var cidden büyük orada salıyorum koşuyorum peşimden koşuyor 2 -3 günde bir yapıyorum güçlensin diye :D eskiden tavşan vardı onunla arkadaştı :D kafesin üstünü çıkarıyordum sonra kuşu elime alıp bahçeye iniyodum sonra üstüne kapatıyom kafesin üstünü bu toprağı falan eşeliyodu bişeyler yapıyodu :D makara ya benim kuş sırt üstü yatar oyuncağı var küçük ayı onunla oynar falan :D

11. Hasan YILDIRIM
    Gizli

bu kadar sevip ilği göstermen hoşuma gitti :D

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu sinek yermi