Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum boğazına birşey takılmış gibi hareketler yapıyor

Hmg

Yeni Üye
Merhabalar 1,5 yaşında muhabbe kuşum var. Kuşum normalde gündüzleri ötmeye başlar susmaz hep öter , ele almayaa kalktığımızdada kaçar gelmez. Sürekli bişeyler yemek ister. Fakat dün kuşumu yıkadım yıkayana kadar birşey yoktu. Güzelce kuruladım vs. Sonrasında 1 saat sonea falan baktım kuşum sürekli gözlerinş kapıyor uyuma modunda sürekli kanatlarını açılıyor biraz o şekilde gözlerini kapıyor. Normalde asla elletmez kendini elime almaya çalıştığımda hiç kaçmıyor ötmüyor dünden beri. Ve boğazına birşey takılmışta çıkarmaya çalışıyormuş gibi bişeyler yapıyor kafasını. Yaparken şeffaf bi sıvı çıkartıyor. Kusuyor gibi. Kuşum hasta sanırım. Ve ona birşeyolmasından çok korkuyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz Ve dün ishal gibiydi.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 99
  • image.jpg
    image.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 108
Onlar zaten kendilerini kurutuyor siz neden kurutup yıkıyorsunuz ki? Ağzına 1 2 damla limon damlatın.

kuşu nasıl yıkayıp kuruttunuz? elinizle zorla yıkayıp fön makinesiyle mi kuruttunuz? daha detaylı bilgi verin. dışkı fotoğrafı atın. zorla yıkadıysanız fazla su yutmuş, üşütmüş olabilir. ciğerlerine su kaçma ihtimali var mı bilmiyorum ama varsa öyle bişey de olabilir

Biraz araştırdım boğan iltihabı olmuş internetten bi kaç kişinin tavsiyesi üzerine ilaç aldım. Öğlen saat ikiden bu yana kuşum maşallah normale dönmeye başladı neşesi hareketliliği yerine geldi ilacı 3 gün kullanıcam inşallah bişeyciği kalmıcak teşekkür ederim

Bu şekilde

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 102
  • 3DD00B0C-D77E-4EF1-92EB-EE7473CBCB1F.jpeg
    3DD00B0C-D77E-4EF1-92EB-EE7473CBCB1F.jpeg
    885.4 KB · Görüntüleme: 93
sevindim keyfinin geri gelmesine. dışkısını mutlaka takip edin. şu anki dışkı normal değil çünkü. düzelmezse yazarsınız burdan.geçmiş olsun.

Anormal bir dışkı olduğunu sanıyorum sıvımsı ve yayılmış şekilde bir dışkı. Benim bildiğim siyah tonların da katı sıvı olur.

Şuan tamamen normale döndü ilacı üç gün kullanın yazmışlardı. Bugün üçüncü gün çok şükür dışkısıda normale döndü, yemesi, konuşması, uçması düzeldi Çok şükür. İlacın adı Truflucan. Dışkı rengide muhtemelen ilaç yada hastalığından dolayı öyleydi. Tekrar bir sorun olursa yine burdan ulaşım sağlarım herkese çok teşekkür ederim

Şuan tamamen normale döndü ilacı üç gün kullanın yazmışlardı. Bugün üçüncü gün çok şükür dışkısıda normale döndü, yemesi, konuşması, uçması düzeldi Çok şükür. İlacın adı Truflucan. Dışkı rengide muhtemelen ilaç yada hastalığından dolayı öyleydi. Tekrar bir sorun olursa yine burdan ulaşım sağlarım herkese çok teşekkür ederim
Triflucan ise 5 gün d3vam edin derim kesin iyileşme için

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri