Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum bu saatten sonra bana alışırmı

• Konbuyu başlatan Muhammed Durmuş
  • Başlangıç tarihi
M

Muhammed Durmuş

Guest
erkek bir muhabbet kuşu aldım. daha yavru birkaç aylık. aldığımın 2. günü salma gafletinde bulundum. hayvanı yakalarken çok korktu bir oraya bir oraya kaçtı yakalamak için üzerine örtü attım uçamasın diye ciyakladı falan. sonra koydum kafesine ama benden çok soğuduğunu düşünüyorum tek güvencem yaşının küçük olması ve erkek olması. bana alışırmı bu olaylardan sonra

Alışır Bundan sonra yapacaklarınız önemli olan ilk olarak elinizden yem yedirmeye çalışın üstüne hiç gitmeyin bidaha saldınız zaman kafesi yakinina koyun açıktı zaman mutlaka girecektir kafese..

Alışır korkmayın :) benimde başımdan geçti böyle korkutma olayları ama iyiyiz :)

Alışır Bundan sonra yapacaklarınız önemli olan ilk olarak elinizden yem yedirmeye çalışın üstüne hiç gitmeyin bidaha saldınız zaman kafesi yakinina koyun açıktı zaman mutlaka girecektir kafese..

birde hayvan sabit bir odada durmuyorki odada boya badana işleri var bir oraya bir oraya alıyoruz. keşke kuşu birkaç gün sonra alsaydım :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:49 -->-> Daha önceki mesaj 15:39 --

Alışır korkmayın :) benimde başımdan geçti böyle korkutma olayları ama iyiyiz :)

içim rahatladı sağolun :d

Geri