petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum bu saatten sonra bana alışırmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Durmuş tarafından 26 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Durmuş

erkek bir muhabbet kuşu aldım. daha yavru birkaç aylık. aldığımın 2. günü salma gafletinde bulundum. hayvanı yakalarken çok korktu bir oraya bir oraya kaçtı yakalamak için üzerine örtü attım uçamasın diye ciyakladı falan. sonra koydum kafesine ama benden çok soğuduğunu düşünüyorum tek güvencem yaşının küçük olması ve erkek olması. bana alışırmı bu olaylardan sonra

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    kafese koy bekle bakalım bıraz ortama alıssın sonra kafesın ıcınden sevmeye basla

3. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Alışır Bundan sonra yapacaklarınız önemli olan ilk olarak elinizden yem yedirmeye çalışın üstüne hiç gitmeyin bidaha saldınız zaman kafesi yakinina koyun açıktı zaman mutlaka girecektir kafese..

4. Selphie

Selphie Guest

Alışır korkmayın :) benimde başımdan geçti böyle korkutma olayları ama iyiyiz :)

5. Muhammed Durmuş

birde hayvan sabit bir odada durmuyorki odada boya badana işleri var bir oraya bir oraya alıyoruz. keşke kuşu birkaç gün sonra alsaydım :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:49 -->-> Daha önceki mesaj 15:39 --

içim rahatladı sağolun :d

Sayfayı Paylaş