petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum çapkın çok ısırıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Emre Berk ÖNDİN tarafından 20 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Emre Berk ÖNDİN

Arkadaşlar bizim çapkın yaklaşık 1,5 yaşında, kendisiyle samimiyiz elimize geliyor oyun oynuyor falan ama bir kötü huyu var sürekli ısırıyor. Kafeste gaga taşıda mevcut, evde başka herhangi bir hayvan yok eşi yok, ayna yok ne ile ilgili olabilir ve bunu nasıl çözebilirim.

2. cicikuş123

Benimki de sürekli ısırıyor benimkide dişi ve 6aylık nasıl çözebiliriz sorunu ???

3. OnurArtürk

Dişi kuşlar erkek kuşlara göre daha fazla ısırır , erkekler fazla ısırmaz.

Alıştırnak istiyorsanız erkek kuş daha iyi .

4. Ferhan Celik

doğdundan beri sizinle mi yoksa daha sonra mı alıştı.. bu konuda usta arkadaşlar daha iyi bilirler ama bolca zaman geçirmeye çalışın beraber bence..

5. Emre Berk ÖNDİN

doğduğundan beri benimle değil ama 1 2 aylık iken aldım bu arada erkek kuş. Bana tam alıştığında babam kanarya aldı onun ilgisi 1 2 ay kadar kanaryada kaldı kanarya gidince tekrar bana yakınlaştı sorun kanarya mı acaba :)

6. Duranettin ERAYDIN

Sorun eşe alışması ve eş istemesi sizi unutmuş zamana ihtiyacı var.

Sayfayı Paylaş