Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Çifleşmiyor !

• Konbuyu başlatan burak1199
  • Başlangıç tarihi
B

burak1199

Guest
Merhaba iyi günler 1 yaşında muhabbet kusum var erkek kuşum kızgınlaşmış durumda salmaya attım eşini seçti yaklaşık 2 aydır bizimle birbirlerin başıını kaşıma öpüşme yem kusma var ama erkek kuşum çifleşmeye çalıştığın'da dişi kuş kaçıyor veya gagalıyor 2 aydır dişi bizimlen ama bi türlü çifleşemediler ne yabmalıyım dişi kuşu değiştirmelimiyim yoksa dişinin kızgınlaşmasınımı beklemeliyim gagası acık mavi :mad:

Dişi henüz çiftleşmeye hazır değildir, iki ay muhabbet kuşlarında kısa bir süre, beklemelisiniz kuşlar eş tutmuş sonuçta değiştirmenize gerek yok.

Ben 9 aydir bekliyorum 2 ay neki sabredicez mecbur

bende 14 aydır bekliyorum. hala birbirlerini kaşıyıp ara sıra bir heyecanlanıyorlar.
Sabrediyorum bakalım. Nasipse, bıkmadan göndermezsem, inşallah yavru sahibi olabilirim diye düşünüyorum.

Peki Dişi Kuşum Kızgınlaşırsa çifleşir diye düşünüyorum Gagası Kahverengiye Dönmedi henüz Kızıştırmak için ne önerirsiniz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:20 --

Peki Dişi Kuşum Kızgınlaşırsa çifleşir diye düşünüyorum Gagası Kahverengiye Dönmedi henüz Kızıştırmak için ne önerirsiniz?

Nijer Havuç Ve yumurta maması.

Peki Bunları verince Dişi Kuş kızgınlaşırmı Erkek Sürekli çifleşme istiyor dişide kaçıyor sürekli veya gagalıyor . eş tuttular yani.

ben 2 senedir bekliyorum denemedik yol kalmadı insan bos yumurta dahi mi atmaz en son ben giricem kafesin icine :D:D:D

Geri