petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum çok hasta bi yardım eder misiniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Kolsuz tarafından 8 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Emre Kolsuz
    Gizli

Kuşum bugün bi kötü oldu.Sabahtan beri ötmüyo kabarık bi vaziyette oturuyor.Dışkısı normal gibi biraz da yem yedi.Veterine gidicek durumum yok malesef fotoğraflarını koyuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim:(

2. Numan Küçük
    Gizli

Keyfi yoktur bugün biraz ağır takılayım demiştir :) hafif üsütmüştür bişey olmaz inş böyle nazlı olduğu zaman biraz fazla ilgi gösterin,sıcak tutun,sevdiği meyveleri sebzeleri falan ikram edin keyfi yerine gelicektir :) hasta olmuş diye hemen panik yapmanıza gerek yok inş geçicektir

3. Emre Kolsuz
    Gizli

Güzel yorumun için teşekkür ederim.İnşallah dediğin gibi olur.

4. Numan Küçük
    Gizli

Benimki de ara sıra küsüyor bana aynı bu şekilde trip atıyor biraz omzuma alıyorum konusuyorum sevdiği şeyleri verince kendine geliyor.. En kötü hafif üşütmüştür onun da çözümü biraz vitamin takviyesi ve dediğim gibi ilgi :)

5. Samet Çağlar
    Gizli

Kuşunun cinsi nedir ?

Sayfayı Paylaş