Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum çok hasta bi yardım eder misiniz?

• Konbuyu başlatan Emre Kolsuz
  • Başlangıç tarihi
E

Emre Kolsuz

Guest
Kuşum bugün bi kötü oldu.Sabahtan beri ötmüyo kabarık bi vaziyette oturuyor.Dışkısı normal gibi biraz da yem yedi.Veterine gidicek durumum yok malesef fotoğraflarını koyuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim:(

Keyfi yoktur bugün biraz ağır takılayım demiştir :) hafif üsütmüştür bişey olmaz inş böyle nazlı olduğu zaman biraz fazla ilgi gösterin,sıcak tutun,sevdiği meyveleri sebzeleri falan ikram edin keyfi yerine gelicektir :) hasta olmuş diye hemen panik yapmanıza gerek yok inş geçicektir

Keyfi yoktur bugün biraz ağır takılayım demiştir :) hafif üsütmüştür bişey olmaz inş böyle nazlı olduğu zaman biraz fazla ilgi gösterin,sıcak tutun,sevdiği meyveleri sebzeleri falan ikram edin keyfi yerine gelicektir :) hasta olmuş diye hemen panik yapmanıza gerek yok inş geçicektir
Güzel yorumun için teşekkür ederim.İnşallah dediğin gibi olur.

Benimki de ara sıra küsüyor bana aynı bu şekilde trip atıyor biraz omzuma alıyorum konusuyorum sevdiği şeyleri verince kendine geliyor.. En kötü hafif üşütmüştür onun da çözümü biraz vitamin takviyesi ve dediğim gibi ilgi :)

Geri