Karadeniz Pet

muhabbet kusum cok hasta !

mehmetyilmaz

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar,
3 bucuk yasinda erkek bi muhabbet kusum var. 3 haftadan beri hasta. Konusuyodu konusmaz, pek yem yemez oldu.
Poposunda diskisi birikiyo baya. Ayrica sislik var popo kisminda.
15-20 yillik kuslarla ilgilenen bi abimize gosterdim. Ilk defa boyle bsy gordum dedi. Poposunda ur ya da yumurta var dedi. Ne oldugunu bilemiyoruz tabi. Oncesinde antibakteriyel ve vitamin kullandim. Tabi ur varsa ne fayda eder de?

Ne yapabilirim? yapilabilecek bi durum var mi acaba? Yakinlarimda veteriner de yok.

Çok geçmiş olsun hizliresim.com a fotoğraf koyabilirseniz uzman arkadaşlar cevap verebilir inşaallah ur değildir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

Geçmiş olsun. Anüs bölgesinin fotoğrafı daha iyi olur galiba şu an görünen sadece dışkı popo tüylerini biraz kısaltabilirsiniz.

Anlayan biri çıkar umarım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

Erkek kuşta yumurta ne gezsin. Bir sıkıntı varsa bile olabilir. Bir bir vet.hekim görse iyi olurdu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...i/ur-hastaligi-hakkinda-bir-makale-14937.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

Antibakteriyeli ne diye kullandınız.Gereksiz kullanımda iyice halsiz bırakmış olabilir.

Antibakteriyel i ishal oldugunda vermistim. Bu sirada kusun sol bacaginin bi kismi 3 gundur mor.

Son düzenleme:
Veterinere gitmenizi oneririm internetten arayin bolgenizdeki veterinerleri kusun resmi ve videosuyla danisin once veterinere guvenirseniz goturur gosterirsiniz kusu nerede yasiyorsunuz

Geri