petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum çok sessiz yardımcı olur musunuz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emreergin tarafından 27 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. emreergin

emreergin New Member

Beğenileri:
    0
    merhabalar arkadaslar forum a yenı uye oldum. Sizlerin yardımıyla bir çok bilgiye sahıp oldum fakat yaklaşık 10 gün önce henüz 1 aylık erkek muhabbet kuşu aldım. Ancak kuşum aldığım ilk günden beri çok durgun çok sessiz 10 gun içersinde bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az duydum sesını ne kadar ılgılensem de yanında müzik açsam bile tepki vermiyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

2. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    alışmaya calısıyordur merak etme . bende avatardakı kuşualdıgımda neler demedimki elime bile tepki vermiyordu körmu acaba dedim ama şimdi omzumda saclarımı cekiyor :) merak etme ilgilenmeye devam et . yemini suyunu eksik etme .

kuşda cok güzel uzun ömrü olsun . :)

3. TUNA YILDIZ

TUNA YILDIZ New Member

Beğenileri:
    0
    Yanlız bu erkek değil dişi gibi geldi bana

4. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Erkek bence ceresi pembe maşallah

5. KERİM.MUTLU.

KERİM.MUTLU. New Member

Beğenileri:
    0
    Ksin erkek koyu pembe beyazlık yok

6. emre224

emre224 New Member

Beğenileri:
    0
    merhb eğer eğitmek ve size alışmasını istiyorsanız kafesinden aynayı çıkarın aksi takdirde size alışması zor olacaktır tabi eğitmenizde

Sayfayı Paylaş