Karadeniz Pet

muhabbet kuşum dişi mi erkek mi?

Derya Onur

Yeni Üye
Muhabbet kuşum dişi mi erkek mi yardimci olur musunuz?
L1JDjG.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Derya Hanım resim olmadan neye göre söyleyeceğiz. Şöyle bi tahmin yapayım %50 dışı. :)

Ya ben yeni üye oldum. Baya uzun bir süredir de fotoğraf eklemeye calisiyorum ama hala fotoğraf ekleme seceneği nerde göremedim. Anlatimda bahsedilen hicbir secenek yok. Telefondam girdigim icin mi anlamadim

Telefonunuza taptalk uygulaması yüklenebiliyorsa ordan daha kolay resim yükleyebilirsiniz

Aynen ben de öyle olmuştum yeni üye olduğumda hoşgeldiniz aramıza.

zrWM1g.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:19 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

Sonunda basardim galiba :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:19 --

L1JDjG.jpg

Dişi. burun delikleri etrafı beyaz ışık yansıması değilse güle güle besleyen.

Yok yansima degil. Biz erkek diye aldik kafese el sokturmuyo. Genelde disiler yapar bunu. O yüzden bir sormak istedim.

Cere rengi erkek rengi ama burun deliklerinin çevresi beyaz ise %99 dişi oluyorlar.

Nry2Zg.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:42 -->-> Daha önceki mesaj 10:41 --

Bunu da şimdi çektim. Neredeyse bir aydir bende hiç ürkütmemeye calisyorum ama ele tahammülü yok. Sürekli kacma pesinde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:16 -->-> Daha önceki mesaj 10:42 --

Fikri olan yok mu?
Bir de çekoslavak cinsi olanlarin eğitimi daha mi zor olur?

Yavru bir kuş olduğu için yanılgı olabiliyor bunun için biraz daha bekleyip cere renginin alacağı duruma göre karar vermek daha doğru olacaktır.
Eğitim ırka göre fazla değişiklik göstermez. Yeter ki gerekli eğitim sabırla aksatılmadan verilsin.

Muhabbet cinsleriyle ilgili forumdaki bir yazida çekoslavaklarin daha agresif olduğunu okudum o yüzden sormak istedim. Teşekkürler

Geri