Karadeniz Pet

muhabbet kuşum dişimi erkekmi herkez ayrı bişi söylüyor

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
Diger konuda dedigim gibi bence disi ama suan bende merak etmeye basladim :)

bakalım erkek diyen olucakmı :) ben erkek diye aldım ama bide erkekse dişi alıcam sence kafesde alcam kafesi kaça kaç alıyım

ben flaşın da verdiği parlamaya dayanarak o beyaz yerlerin aslında açık morumsu bir rengi olabileceği bu kuşun erkek olabileceği ve gün ışığında çekilmiş bir fotoğraf konması taraftarıyım
:D

resmi falan varsa atabilirmisin link falan bakayim nasil bişey ben yuvalıklı falan düşünüyorum çiftleştirmede yapabilmek için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

çift hane resimlerine baktım 2 tane bölmesi var ayrı ayrı 1 ni birine 1rinide birinemi koyacfm

Google yaz cifthane kafes diye ordan resimlerine bakabilirsn ilerde kuslarn artarsa onu ikiye ayirma sansin var internetten nerden alabilecegini bilmiyorum ben internetten almadm hic kafes ama 2 tane var elimde kullaniyorum cokta memnunum

peki yavruluk falan takiliyormu ve fiyati nekadar ortalama bu kafes cok güzelmiş beyendim

erkek bi kuş bana kalırsa

teşekkür ederim fiyatini biliyormusunuz çifthanelerin

peki yavruluk falan takiliyormu ve fiyati nekadar ortalama bu kafes cok güzelmiş beyendim

Yuvalik takiliyor tabiki 4 tane kapisi var o kafeslerin ortadan ayirsan bile 2ser kapisi oluyor ben 50 liraya almstim suan bilmiyorum sitede alisveris yapilan yerlerin adresleri var oralardan hem fiyat ogrenip hem siparis verebilirsin

Erkek

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:16 --

Flaşlı çekim olduğu için herkes farklı söyler burun delikleri çevresi flaşla birlikte beyaz gibi gözüküyor ama beyaz değil.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Geri