petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum dışkısını yiyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve akif4242 tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. akif4242
    Gizli

akif4242 Guest

1aylık muhabbet kuşu aldım ,alalı 2 hafta oldu ve poposuna yapışan dışkıları alıp yiyor yani yerden yemiyor yapışanları yiyor bazende alıp direk yere atıyor. bi çaresi varmıdır yoksa normalmi aceba ? biraz araştırdım vitamin eksikliginden felan yazıyor ama benimki poposundakini yiyor..! Lütfen yardım.!!!!!!!! :mad:

2. Süleyman Aydın
    Gizli

Yapışan dışkıları koparması gayet normal ama yemesi konusunda bişey diyemeyecem daha bilgili arkadaşlar yardımcı olsn

3. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Temizlik yapıyordur. Bildiğiniz gibi kuşlar en temiz hayvanlardandır.

4. akif4242
    Gizli

akif4242 Guest

Evet poposundan aldı yere attı aldım baktım üstünde tüy vardı yani koparmış ama onu yaparken bi baktım agızına dışkısı var ya yedi yada koparırken yapıştı.

5. Süleyman Aydın
    Gizli

büyük ihtimalle koparırken ağzına glmiştr

6. akif4242
    Gizli

akif4242 Guest

Bende öyle düşündüm, sonra gagasını tünege sürttü onun bi sıkıntısı olurmu.

7. Mehmet ŞEKER
    Gizli

bi sıkıntı olmaz kafanıza takmayın.

8. akif4242
    Gizli

akif4242 Guest

Tamam eyvallah sağolun.

9. Mehmet ŞEKER
    Gizli

önemli değil hemşerim :)

10. akif4242
    Gizli

akif4242 Guest

Aynen hemşeriyiz :D Ayrıca benim kuş çok korkuyor ya yani elime felan geliyor ama kapıyı bi açıyorum hemen titriyor yani korkuyor sonra omzuma gelmesini istiyorum ama salınca direk uçuyor.

11. Süleyman Aydın
    Gizli

Yavaş Yavaş Alışır inş.

12. ümit aclıan
    Gizli

zamanla alışır merak etmeyin benim 2. kuşum hiç yaklaşmıyordu ama zaman zaman alıştı.

13. Yılmaz Ç.
    Gizli

Dışkı yapışıyorsa ishal olma ihtimali var sanırım.

Sayfayı Paylaş