petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Durgunlaştı.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve neyfel tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. neyfel
    Gizli

neyfel Guest

Merhaba arkadaşlar

Benim dişim kuşum 2 yıldır benimle bize alışkın ve konuşuyor.

3-4 hafta önce erkek kuş aldım yanına damızlık galiba erkek olanı.

İlk günlerde dişi erkeğe kur yapıyor bazen dövüyordu 10 gün içinde alıştılar artık

erkekde kur yapıyordu birbirlerini bazen kaşıyorlardı yem kusuyorlardı.

Erkek olan hep yuvalığa giriyor dişide yuvalığın önünde ona bakıyor izliyor bazen yanına girmeye çalışıyor. Dişi yuvalığa bir kaç kez tek başına girdi.

Bu son zamanlarda ikiside çok durgunlaşdı kur filan yapmıyorlar dişi daha saldırgan oldu erkekğin kanatları azcık aşşağı düştü bazen titriyormuş gibi oluyor kanatları.

Sizce garip değilmi dişi erkek gibi davranıyor bide durgun olmaları neden acaba (Dişinin kafasındaki tüyler değişim geçiriyor).

2. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    resimlerini atın ona göre ben ve benden daha bilgili kişiler yorum yapabilir :D ama genede kendiniz bilirsiniz

3. neyfel
    Gizli

neyfel Guest

tamam resmmini atiyom birazdan çok dikkat ettim erkek folluğa giriyor dişi dışarda ona bakıyor sürekli orda birbirlerini kaşıyorlar gürültü filan oldumu 2 folluktan çıkıyorlar :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:25 --

Bu erkek olan kuşum http://i.hizliresim.com/V2MYJV.jpg

Bu da dişi kuşum http://i.hizliresim.com/aPGE65.jpg (Bu resimleri 1 hafta veya 2 hafta önce çekmiştim)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

linkler yanlış üsteki dişi alttaki erkek :D yanlış yapıştırmışım :D

4. halil dogan
    Gizli

Kizismis disi o yuzden olabilir

5. neyfel
    Gizli

neyfel Guest

ney kızışmadan olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

Neden hiç cevap gelmiyor ):

Sayfayı Paylaş