Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum E-Coli Mi ?

serifyolcu

Yeni Üye
Kuşum 1 aydır bu şekilde sirkeli su , sarımsaklı su , dıazyme gibi yöntemler denedim ama sonuç alamıyorum birgün arayla iyi oluyor, kusuyor kafasını yemlikten çıkarmıyor ne yapmam lazım baytril 2,5 sordum 57 tl dediler kesin almalımıyım.

Ekli dosyalar

• 070A4CFF-C8AD-44E5-97C4-C22D3490A841.jpeg
    070A4CFF-C8AD-44E5-97C4-C22D3490A841.jpeg
    96.4 KB · Görüntüleme: 118
Nacizane üniversitede mikrobiyoloji dersi görmüş biri olarak söyleyeyim ecoli memelilerin bağırsağında yaşayan gram negatif bir bakteridir, hastalık değildir. (Amma velakin patojendir yani hastalık yaratır.) Yanlış anlamayın kuşunuza ecoli olmuş kim dediyse atmış sizi yanıltmış.

Nacizane üniversitede mikrobiyoloji dersi görmüş biri olarak söyleyeyim ecoli memelilerin bağırsağında yaşayan gram negatif bir bakteridir, hastalık değildir. (Amma velakin patojendir yani hastalık yaratır.) Yanlış anlamayın kuşunuza ecoli olmuş kim dediyse atmış sizi yanıltmış.
Yanıtınız için teşekkür ederim , bu forumda koduğum makaleden yola çıkarak tekrardan ehli kişilere sorayım dedim. Dediğiniz mantıklı fakat bu sorunu yaşayan çok insan var ve çözüm bulmuş , peki ne yapmak gerek veterinerler bakmıyor olduğum yerde

Yanıtınız için teşekkür ederim , bu forumda koduğum makaleden yola çıkarak tekrardan ehli kişilere sorayım dedim. Dediğiniz mantıklı fakat bu sorunu yaşayan çok insan var ve çözüm bulmuş , peki ne yapmak gerek veterinerler bakmıyor olduğum yerde

Bu konuda yanıltmayayım sizi benden kat kat bilgili insanlar mevcut burada kuş konusunda illa biri cevap verecektir.

Bulabilirseniz sulphamezatin, yoksa tetramezatin kullanın. Baytril zaten oldukça ağır bir ilaç.

Hastalık teşhisinde yardımcı olacak bir tablo

Geri