Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Elimi Görünce Kaçıyor

• Konbuyu başlatan 12yok123
  • Başlangıç tarihi
1

12yok123

Guest
Arkadaşlar ben muhabbet kuşu aldım 1 aylık 4 gün önce.Salıyorum elimi görünce bağırıp kaçıyor ne yapmalıyım elime alışması için belkide benden soğudu güven inşaa etmem için ne yapmalıyım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkür ederim bende akşama kadar aç bırakmayı düşünüyordum zaten
bu arada muhabbet kuşu ailenin sağlığı hiç bir zaman bozulmaz uzun ömürleri olur inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:40 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Bişey daha sormak istiyorum ben şimdi kafesinde aç bırakıyorum aralıklar yem veriyorum elimi kafese soktuğum zaman heme natlıyor fakat yemsiz parmağımı içeri sokup gelmesi için önüne koyduğumda paramağıma saldırıp çok kötü ısırıyor ne yapmalıyım dünde bıraktım elimle beslememe rağmen çok kötü kaçıyor.
son bişey daha çok soru soruyoru mama acemi olduğum için elimle besliyorum akamları besleyemediğim için yemliğini koyuyorum sabah kaltığımda yemlerin hepsini dışarı atmış oluyor ağzayıla cinsiyeti erkek

Kardesim galiba kusun korkmus benim kusuda kedi korkuttu 15 gundur elimi isiriyor :D ins zamanla alisirlar

Bu çok kötü olur ya peki alışma şansı hala olabilir mi sence bide bir yöntemi varmı ele alıştırmanın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

arkadaşlar ben bu kuşu değiştirdim iki tane kuş aldım aynı kafestemi beslemeliyim ikisde erkek bide birinin poposunda dışkı birikiyor ne yapmalıyım

Geri