petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum en kolay ve en hizlı nasil alışır

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cicikuş Çiko tarafından 12 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Cicikuş Çiko

Cicikuş Çiko New Member

Beğenileri:
    0
    Selamin aleykum.ben 4 gün önce aldim kuşumu.kafesin içine elimi sokunca kendi gelmiyo ama ben elimi yaklaştırıp sevince elimi ayaklarina doğru surtünce geliyor ve kafesten çıkardığım gibi baska yerlere gidiyor.zaten kanadi kisa olduğu icin ucamıyor.heralde benim elimede kafesten çıkmak için geliyo çakal.ben bu kusa en kolay nasıl alıştirabilirim.kafesinden çiksada elimden gitmese.bi de bizim koltukların ayaklari metal gibi kus oraya gidiyo hep kendine bakiyo hep

2. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Kafesten kendi cikip girmesin. Siz cikmasina girmesine yardim edin. Kafeste sevdigi oyuncak varsa onu elinizde tutabilirsiniz

Sayfayı Paylaş