petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusum erkekmi dişimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve aranos tarafından 23 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. aranos

aranos Guest

bu kadar fotograf acıklamanıza yardımcı olur insallah.. 1 aylıkken almıstım erkek diye 6 ay geçti aradan gagası mavileşmedi ve dişi diye bir erkek aldık simdi 7 ayında kosum ve 7 ayda gördügünüz gibi mavileşme oldu acaba erkekmi dişimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
    ilk 2 fotograf 6. ayın fotografıdır diğer fotograflar bu ayın fotografıdır yani 1 ayda bu kadar mavileşti

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    kesin dişi

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  4. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    dişiye benziyor ama hormonel bir bozlukluk olduğunu düşünüyorum ustalar daha iyi cevaplar verecektir

5. aranos

aranos Guest

cok teşekkür ederim dişi diyerek içimi rahatlattınız :)) maşallah birde baya iri yeni aldıgım 7 aylık kuş bunun yanında cılız kalıyor.makarna,karpuz,dondurma,kıvırcık,ekmek hepsini yiyor masallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:00 -->-> Daha önceki mesaj 13:59 --

nasıl yani usta sağlıksal bir sorun gibi birşeymi?

6. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    kuş dişi maşallah

Sayfayı Paylaş