Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Fındığın Yavruluğundan İtibaren Resim ve Videoları( Halleri:) )

Ensar YILMAZ

Paylaşımcı Üye
Kuşum Fındığı 45 günlükken aldım şuan 6 aylık oldu, o zamandan bu zamana geçen süreyi sizlerle paylaşmak istedim, resimleri yavruluk ve ergenliğe ait videoları da şuanki gençlik dönemlerinden.

Birde sarı takıntısı var ki videoları izlerken sizlerde görüceksiniz sarıya karşı inanılmaz bir sevgisi var gözü hiç birşeyi görmüyor özellikle son videolardaki sarı top geldiğinden beri diğer sarılara da bakmaz oldu sürekli onu arıyor istiyor günlerce başında vakit geçirebilir.

Bu yüzden artık vermiyorum o topu ona onun başında çok heyecanlanıyor çok seri ve stressli oluyor sanırım aşık oldu onu eşi zannediyor. Bu yüzden varsa kocaeli içinde 5-6 aylık sarı dişiniz talibim :D

Resimler;

Videolar;

[YOUTUBE]SgQxpOkc7Ec&index[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]iiwEmY8yMDA[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]vIE4sM4A4C4[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]Ml0tK6oWULk[/YOUTUBE]

Bu da en son ki sarı top ;

[YOUTUBE]sSh98YCskQ8[/YOUTUBE]

Daha çok var bu topla videosu da yeter bukadar şimdilik :), bırakmıyor ayrılmıyor bundan birisi alana kadar alıncada arıyor heryerde normalde durdugu yeri de biliyor topun gidiyor orda bekliyor filan şimdi kaldırdım topu yoksa heyecandan ölücek onla oynarken eş alsam alışırmı acaba ona nasıl olur bilmiyorum.

maşallah iyi yetiştirmişiniz,
acaba kafesinde oyuncak bulundurdunuz mu yoksa size alışmaz diye koymadınız mı?

O gördüğünüz toplar en son daki sarı olan hariç hep kafesindeydi o şekilde alıştırdım sarıya ilgisi olduğunu farkedince.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:40 -->-> Daha önceki mesaj 14:42 --

[MENTION=11682]Kerem Beyli[/MENTION] Daha doğrusu kuşu ilk aldığım 2 hafta bize pek gelmedi zaten etrafta alışmıştı odanın içinde istediği yere gidiyordu ancak kendimiz ele filan alamıyorduk gelirse kendi geliyordu bir hareketimizde kaçıyordu, sonra sarı renge olan ilgisini farkettim şeker jelatini ile oynarken o elimdeyken baktım kaçmıyor istediğimi yapıyorum kuşa hiç oralı olmuyordu sonrasında böyle sarı toplar filan geldi şimdi 6 aylık kendimiz elimizi uzatınca alıyoruz ama bizim kuş çok hareketli 10 sn durup gidiyor başka yerlere insan üstünde pek vakit geçirmiyor sağda solda oynuyor filan bizde onu öyle kabullendik bu yüzden bi eş alıp yavrulatmak ve mümkünse daha çok insana düşkün yetiştirmeye çalışmak istiyorum hiç oyuncak vs vermeden.

Son düzenleme:
çok tatlı bi mubiş maşallah (=

Geri