petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Gagalıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Anil DEMİR tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Anil DEMİR

Merhaba Arkadaşlar Kuşum Dişi Ona Hep Tatlı Sözler Söylüyorum Hep İlgileniyorum Ancak hala gagalıyor alışamadı. Aldığımızda 1.5 aylıktı Şimdi 3.5 aylık Lütfen Yardım Edin!! Ne Yapmam Lazım Bana Alışabilmesi İçin :confused:

2. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşun resmi varmı belki aldığınızda 1.5 aylıkdan daha büyük olabilir çünkü ilgi gösterilince dişi kuşlarda insana alışıyor.

3. Anil DEMİR

Kardeş Koyamıyorum Resimleri Çok Büyük Ama Kafasının Üstünde Çizgiler Var Çok Yakın

4. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    bazı açık renkli kuşlarda kafa çizgileri büyük olsa bile kaybolmuyor gözlerinde irisleri oluşmuşmu ışık vurduğunda belli olur.

Sayfayı Paylaş