Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum günlerdir aç

• Konbuyu başlatan Merve Kaya
  • Başlangıç tarihi
M

Merve Kaya

Guest
İyi geceler acil cevap verin nolur.Cumartesi günü muhabbet kuşumun kafesini temizlemiştim.Yemliğini yıkayıp kurusun diye balkona koymuştum ve geri kafese koymadığımı 1 saat önce fark ettim.Hemen yem verdim kafesini temizledim vitaminli su verdim.Şuan uyuyor ishali var.2 veterinere sordum biri ölmez dedi diğeri birşey söylemedi yarın ilaç alın dedi.Sizce ne olur ne yapmalıyım lütfen yardım edin :(

Benim anlamadığım yem vermediğiniz içinmi endişe ediyorsunuz yoksa ishal yüzündenmi ishal ise vitamin verin haşlanmış patates'de iyi gelir yeminide tekrar koyduysanız kafese bir sorun olmaz geçmiş olsun

İshal için patates maması yapın. Suluğuna çay kaşığı ucuyla az bişey kahve katın. Sıcakta tutun ishali düzelecektir.

Multivitamin+mama+avi diare + bol yem verin. Şımartın biraz kuşu o kadar aç kalmış ama kuyruğu dik tutabilmiş.

4 gün çok uzun bir süre.Ya ölürse diye korkuyorum.İnşallah birşey olmaz kafesi de sıcak tutuyoruz vitamini var yemini koyduk yemin içine kumda koyduk kafeste temiz.

:D :D yani ALLAH tan gelecek hafta cumartesiye koymamışın yemlik takmayı şimdi başımda n geçen bir anıyı anlatmak isterim acemi bir muhabbet kuşu hobisi olan bir arkadaşımız yemlikle yem veriyor kuşa kuş 1hafta sonra sürekli ötüyo susmuyo bakıyo kabukları yem sanıyo yeniden kaldırıyor kafesi ve en sonunda kuş mefta buda ona dönmüş :D :D

kuş yemsiz 1 hafta yaşar.Susuz yaşayamaz.Düzelir geçmiş olsun.

Geri