petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum günlerdir aç

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Merve Kaya tarafından 1 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Merve Kaya

İyi geceler acil cevap verin nolur.Cumartesi günü muhabbet kuşumun kafesini temizlemiştim.Yemliğini yıkayıp kurusun diye balkona koymuştum ve geri kafese koymadığımı 1 saat önce fark ettim.Hemen yem verdim kafesini temizledim vitaminli su verdim.Şuan uyuyor ishali var.2 veterinere sordum biri ölmez dedi diğeri birşey söylemedi yarın ilaç alın dedi.Sizce ne olur ne yapmalıyım lütfen yardım edin :(

2. armand0

armand0 Guest

Benim anlamadığım yem vermediğiniz içinmi endişe ediyorsunuz yoksa ishal yüzündenmi ishal ise vitamin verin haşlanmış patates'de iyi gelir yeminide tekrar koyduysanız kafese bir sorun olmaz geçmiş olsun

3. Umutcan AĞLAR

İshal için patates maması yapın. Suluğuna çay kaşığı ucuyla az bişey kahve katın. Sıcakta tutun ishali düzelecektir.

4. Duranettin ERAYDIN

Multivitamin+mama+avi diare + bol yem verin. Şımartın biraz kuşu o kadar aç kalmış ama kuyruğu dik tutabilmiş.

5. Merve Kaya

4 gün çok uzun bir süre.Ya ölürse diye korkuyorum.İnşallah birşey olmaz kafesi de sıcak tutuyoruz vitamini var yemini koyduk yemin içine kumda koyduk kafeste temiz.

6. armand0

armand0 Guest

Bir sorun yok ozaman geçmiş olsun bidahakine dikkat edersiniz

7. Merve Kaya

Sağolun.İnternette 24 saat aç kalırsa %99 ölür yazıyor ama 4 güne cok dayanmıs insallah yaşar :(

8. Lütfi ÖZER

:D :D yani ALLAH tan gelecek hafta cumartesiye koymamışın yemlik takmayı şimdi başımda n geçen bir anıyı anlatmak isterim acemi bir muhabbet kuşu hobisi olan bir arkadaşımız yemlikle yem veriyor kuşa kuş 1hafta sonra sürekli ötüyo susmuyo bakıyo kabukları yem sanıyo yeniden kaldırıyor kafesi ve en sonunda kuş mefta buda ona dönmüş :D :D

9. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    kuş yemsiz 1 hafta yaşar.Susuz yaşayamaz.Düzelir geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş